Paulo Sousa ma ofertę pracy w znanym klubie?! 

Sensacyjne wiadomości podają dziś tureckie media, twierdząc, że selekcjoner reprezentacji Polski znalazł się na celowniku Fenerbahce Stambuł. Portugalczyk miałby być na shortliście dwóch nazwisk, obok Abela Ferreiry, którymi interesują się władze tureckiego potentata.

Informacje pochodzą z tureckich mediów, które uchodzą za wiarygodne w kwestiach transferowych i mówiąc wprost – raczej nie wymyślają informacji, które nie mają nic wspólnego z prawdą. Dziś twierdzą, że Fenerbahce szuka nowego szkoleniowca, interesując się dwójką Portugalczyków. Pierwszy to Abel Ferreira, który ostatnio osiągał sukcesy z brazylijskim Palmeiras. Sięgnął po Puchar Brazylii oraz Copa Libertadores. Jako drugą z opcji wspomina się natomiast Paulo Sousę, z adnotacją, że mógłby przejąć turecką drużynę po mistrzostwach Europy, na których poprowadzi reprezentację Polski. 

Przyszłość Sousy oczywiście nie należy do pewnych. Euro może okazać się klapą, dodatkowo jesienią zmieni się prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej. 

Czy więc Sousa może szykować sobie opcję awaryjną na wypadek niepowodzenia? Tego dziś zapewne się nie dowiemy. Być może to jego agent podjął rozmowy z topowym tureckim klubem, informując go, że należy poczekać na rozwój wypadków do zakończenia mistrzostw. Mocno nieeleganckim byłoby jednak, gdyby to sam Sousa myślał dziś o możliwych wyjściach awaryjnych, zamiast skupiać się w pełni na pracy.

Faktem jest natomiast, że gdziekolwiek w ostatnich latach trafiał, pracował tam dosyć krótko. W Chinach – 11 miesięcy, w Bordeaux – niespełna 1,5 roku. We Fiorentinie – 2 lata. W Bazylei – niespełna rok. Podobnie w Maccabi Tel Awiw. Odejście po Euro, którego absolutnie mu nie życzymy, bo oznaczałoby klęskę Polaków na ważnym turnieju, byłoby swego rodzaju rekordem w jego CV. 

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem