Paulo Dybala nie przedłuży wygasającego kontraktu z Juventusem?!

Zwrot akcji w sprawie nowego kontraktu Paulo Dybali. Argentyński napastnik miał poinformować klub o chęci odejścia i wysłuchania ofert od innych zespołów.

Kontrakt Paulo Dybali z Juventusem wygasa już w czerwcu tego roku. W ostatnich miesiącach sporo mówiło się o tym, że zarówno klub jak i piłkarz chcą przedłużyć współpracę, a pomyślne zakończenie negocjacji jest kwestią detali. Okazuje się jednak, że teraz Argentyńczykowi bliżej do odejścia, niż parafowania nowej umowy.

Zobacz również: Chris Wood kolejnym zimowym wzmocnieniem Newcastle United

Według „TyC Sports” Dybala ma już dość ciągłych rozmów, które nie prowadzą do niczego. Wydawało się, że uzgodnione warunki finansowe na poziomie 10 milionów euro za sezon są już ustalone, jednak klub wciąż starał się zbić pensję swojej gwiazdy. Z tego powodu 28-latek stwierdził, że nie podpisze nowego kontraktu i wysłucha ofert innych drużyn. Według argentyńskich dziennikarzy jedyną szansą na dojście do konsensusu jest diametralna zmiana podejścia Juve, które – według samego zawodnika – nie dokłada wystarczających starań do osiągnięcia porozumienia.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem