Paula „POLIN” Wasilewicz odchodzi z Arcane Wave i kończy karierę

Koniec roku to dobry czas na podsumowania i zmiany. Na odważny krok zdecydowała się Paula "POLIN" Wasilewicz, która odchodzi z Arcane Wave i kończy karierę zawodniczki CS:GO.

Paula „POLIN” Wasilewicz reprezentowała barwy Arcane Wave od samego początku istnienia organizacji. Razem z drużyną sięgnęła po puchar ESL Mistrzostw Kobiet oraz dwukrotnie występowała na DreamHack Showdown. Kontrakt Wasilewicz zakończył się 31 grudnia, a sama zainteresowana zdecydowała się go nie przedłużać i zakończyć karierę profesjonalnej zawodniczki. O decyzji poinformowała na swoich mediach społecznościowych.

Dziś kończę przygodę z profesjonalną grą w CS:GO. Pora na nowy rozdział w życiu. Dziękuję! – pisze „POLIN” na swoim Twitterze.

Zobacz również: PGE Turów Zgorzelec żegna się z zespołem CS:GO!

Odejście „POLIN” to kolejna zmiana w szeregach Arcane Wave w 2020 roku. Pół roku temu zespół opuściła Oliwia „Olivia” Nikolaidi, która została zastąpiona przez Wiktorię „Wiki” Bęczkowską. Na ten moment nie jest jeszcze wiadome kto dołączy do zespołu w miejsce Wasilewicz.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem