Paul „sOAZ” Boyer rozpoczął poszukiwania drużyny!

Wiele wskazuje na to, że niebawem będziemy świadkami wielkiego powrotu na scenie League of Legends. Chęć ponownej rywalizacji jako gracz ogłosił Paul „sOAZ” Boyer.

Paul „sOAZ” Boyer jest bez wątpienia jedną z legend europejskiej, a nawet światowej, sceny League of Legends. Francuski toplaner ma na swoim koncie występy w Origen, Immortals oraz Misfits, jednak najbardziej znany jest z reprezentowania barw Fnatic, z którym udało mu się nawet zająć drugie miejsce na mistrzostwach świata w 2011 i 2018 roku. Kilkanaście miesięcy temu zawiesił karierę gracza i zdecydował się spróbować swoich sił jako trener rodzimego LDLC.

Zobacz również: Hanwha Life na kolanach, T1 pierwszym półfinalistą Worlds!

Po kilku miesiącach pracy jako szkoleniowiec zdecydował się jednak na powrót. Na swoim Twitterze 27-latek ogłosił poszukiwania drużyny w roli gracza. Francuz jest zainteresowany grą w LEC, LCS lub którejś z lig regionalnych. Cel jest jednak jeden – powrót na Worlds. Ciężko jednak znaleźć drużynę liczącą się o awans na światowy czempionat, która zaryzykowałaby nawiązaniem współpracy z nieaktywnym przez rok zawodnikiem.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem