Patryk „paTiTek” Fabrowski zagra w Team Heretics!

Zaraz po rozstaniu z G2 Aleksander "zeek" Zygmunt trafił do Team Acend. Na bezrobociu długo nie wytrzymał również Patryk "paTiTek" Fabrowski, który w piątek został zaprezentowany jako gracz Heretics.

Dywizja VALORANT w G2 Esports przeszła gruntowne zmiany. Z drużyną pożegnało się aż trzech zawodników – Patryk „paTiTek” Fabrowski, Aleksander „zeek” Zygmunt i Ardis „ardiis” Svarenieks. Panowie zostali zastąpieni przez „nukkye”, „AvovA” oraz „koldamenta”.  Jako pierwszy nowego pracodawcę znalazł „zeek”, który dołączył do Patryka „starxo” Kopczyńskiego w Team Acend. W piątek wyjaśniła się przyszłość pozostałej dwójki.

Zobacz również: Szybko poszło – „zeek” zaprezentowany jako nowy zawodnik Acend

„paTiTek” razem z „ardiisem” wciąż będą występować w jednej drużynie. Polak i Łotysz zostali bowiem zatrudnieni przez francuskie Team Heretics. Organizacja poszukiwała trzech graczy po odejściu „nukkye” i „AvovA” właśnie do G2 oraz transferze „pAura” do Blaze Esports. Na ten moment w Heretics jest jeszcze jeden wakat, jednak plotki mówią o zainteresowaniu usługami Felixa „al0rante’a” Brandla.

Na ten moment skład Team Heretics prezentuje się następująco:

  • Christian „lowel” Garcia Antoran
  • Ondřej „MONSTEERR” Petrů
  • Patryk „paTiTek” Fabrowski
  • Ardis „ardiis” Svarenieks

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem