Patryk „paTiTek” Fabrowski wróci do Counter Strike’a?!

Jeden z największych powrotów w historii polskiej sceny CS:GO może niebawem stać się rzeczywistością. Patryk „paTiTek” Fabrowski jest testowany przez Anonymo i jeśli wszystko pójdzie dobrze, to 22-latek podpisze kontrakt z "Anonimowymi".

Swego czasu Patryk „paTiTek” Fabrowski był uznawany za jeden z największych talentów na polskiej scenie Counter Strike’a. Jego plany pokrzyżował jednak VAC ban, którego otrzymał za korzystanie z nielegalnych wspomagaczy podczas matchmakingów w czasie, gdy był jeszcze nastolatkiem. Z tego powodu postanowił przerzucić się na VALORANT. W ostatnich miesiącach pożegnał się jednak zarówno z G2 jak i Team Heretics. Na horyzoncie jest jednak jego powrót do produkcji od Valve.

„paTiTek” zastanawiał się nad CS-em od momentu, w którym zdjęto mu VAC bana. Nie ma on już żadnych banów, może brać udział we wszystkich rozgrywkach na świecie. Z naszej perspektywy, z perspektywy imd, który trenował go kiedyś w x-kom teamie, „paTiTek” zawsze był niesamowitym talentem. Mechanicznie uzdolnionym zawodnikiem. Stąd ten pomysł, by wziąć go na testy. Damy mu szansę, zobaczymy, jak pójdzie na treningach i na PCW, które gramy – zdradził Mateusz „Sówek” Kowalczyk, CEO Anonymo.

Zobacz również: Kolejne zmiany w Anonymo? „Będziemy testować zawodników do głównego składu”

W najbliższych dniach Fabrowski będzie testowany przez „Anonimowych”. W drużynie miałby zastąpić Piotra „blacktear5” Kasińskiego, który nie przedłuży swojego kontraktu z organizacją. „paTiTek” nie jest jednak jedynym kandydatem na to stanowisko – „Sówek” poinformował, że zespół będzie testował jeszcze kilku innych graczy.

Piotr „blacktear5” Kasiński nie przedłuży umowy z Anonymo

 

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem