Patryk „paTiTek” Fabrowski przesunięty na ławkę rezerwowych w Heretics

Dywizjia Valorant w Team Heretics szykuje rewolucję kadrową. Na ławkę rezerwowych przesunięty został Patryk „paTiTek” Fabrowski oraz Amine „Amilwa” Saidi .

Gdy w czerwcu Patryk „paTiTek” Fabrowski trafił do Heretics, to wydawało się, że dywizja Valorant hiszpańskiej organizacji będzie walczyć o najwyższe cele w Europie. Wszystkie plany nie miały jednak swojego podparcia w wynikach – „Heretykom” nie udało się awansować ani na LVP Rising Series, ani VALORANT Champions Tour 2021 w Berlinie.

Zobacz również: Ricky „floppy” Kemery kończy współpracę z Cloud9

Zarząd oczekiwał szybkich efektów, a trzymiesięczna posucha wpłynęła na ich decyzję o przebudowie składu. Heretics chce stworzyć „najlepszy możliwy skład” i niestety nie ma w nim miejsca dla naszego rodaka. Najpierw na ławkę trafił Ardis „ardiis” Svarenieks, a wczoraj organizacja podziękowała za współpracę Patrykowi „paTiTkowi” Fabrowskiemu oraz Aminie „Amilwi” Saidiemu. Obaj panowie zostali przesunięci na ławkę rezerwowych – powodem takiego ruchu są najprawdopodobniej kontrakty, które nadal obowiązują. Zawodnicy nie są jednak jedynymi poszkodowanymi w tej sytuacji. Stanowisko stracił również trener – Ivan „Johnta” Shevtsov.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem