Patryk „paTiTek” Fabrowski nowym zawodnikiem EXCEL!

Patryk "paTiTek" Fabrowski w końcu znalazł nowego pracodawcę. Polski zawodnik zasilił dywizję VALORANT brytyjskiego EXCEL Esports.

Od kilku dobrych miesięcy Patryk „paTiTek” Fabrowski poszukiwał nowej drużyny. 22-latek swoją przygodę z VALORANT rozpoczął w G2 Esports, jednak po roku reprezentowania barw „Samurajów” trafił w szeregi Heretics. We francuskiej organizacji grał jedynie od czerwca do września, kiedy to został przeniesiony na rezerwę. Od tego momentu poszukiwał nowego pracodawcy.

Zobacz również: Patryk „paTiTek” Fabrowski wśród graczy testowanych przez EXCEL

Wśród organizacji zainteresowanych pozyskaniem Polaka wymieniało się między innymi OG, jednak finalnie nie doszło do podpisania kontraktu. Dziś potwierdziło się jednak, że „paTiTek” otrzymał angaż w EXCEL Esports. W zespole będzie występował ze starym znajomym, Oscarem „ozzym” Scottem, którego poznał za czasów gry w G2. Zespół uzupełni Dragan „elllement” Milanović, Egor „chiwawa” Stepanyuk i Muhammad „Moe40” Hariff. Za wyniki ekipy odpowiedzialny będzie trener, którym został Jimmy „Jumpy” Berndtsson.

https://twitter.com/EXCEL/status/1480512221906092036

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem