Patryk Dziczek zasłabł podczas meczu. Karetka zabrała go do szpitala (VIDEO)

Młodzieżowy reprezentant Polski i piłkarz drugoligowej włoskiej Salernitany, wypożyczony z Lazio Patryk Dziczek, zasłabł podczas dzisiejszego meczu Serie B z Ascoli. Na boisku pojawił się w drugiej połowie i zdążył rozegrać zaledwie kilkanaście minut, po czym stracił przytomność.

Polak upadł na murawę bez kontaktu z przeciwnikiem. Pozostali piłkarze błyskawicznie zaalarmowali sędziego, który przerwał grę i zezwolił na wjazd karetki. Piłkarze i sztaby przeżywały bardzo trudne chwile, ale na szczęście Dziczek odzyskał przytomność po około dziesięciu minutach. Z boiska schodził przy wsparciu kolegów. Karetka zabrała go prosto do szpitala, aby wykonać szczegółowe badania.

„Piłkarze Salernitany byli w szoku. Dziczek najpierw upadł, a potem zaczął się zwijać z bólu.” – piszą lokalne media.

Dla Dziczka nie był to pierwszy tego typu przypadek. Wcześniej – kilka miesięcy temu – zasłabł podczas jednego z treningów Salernitany, ale badania nie wykazały nic szczególnego i lekarze zezwolili na kontynuowanie kariery.

 

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem