Patrick Cutrone opuszcza Fiorentinę i wraca do Premier League

Cutrone wraca do Wolverhampton. Klub z Premier League skrócił wypożyczenie napastnika, który od roku występował w Fiorentinie. Powodem tej decyzji są braki kadrowe spowodowane kontuzją głównego napastnika Wolves.

Włoski napastnik nie może zaliczyć do udanych. W drużynie „Violi” nie odgrywał pierwszych skrzypiec i rozglądał się za nowym klubem. W grze o podpis Cutrone było kilka klubów, między innymi Olympique Marsylia, Napoli, Parma oraz Benevento. Żaden z tych klubów nie zdecydował się jednak na transfer Włocha i trafi on do Wolverhampton.

Zobacz również: Reprezentant Polski ma trafić do Ekstraklasy! „Spektakularny powrót”

O powrocie napastnika na Wyspy poinformowały oba kluby. Powodem takiej decyzji była chęć załatania luki w ataku Wolverhampton. Przypomnijmy, że pod koniec listopada pierwszy napastnik zespołu – Raul Jimenez – doznał koszmarnej kontuzji pęknięcia czaszki w meczu z Arsenalem. Klub nie podał jeszcze informacji o ewentualnym powrocie Meksykanina, jednak wiemy, że powrócił już do lekkich treningów.

Cutrone w zespole z Molineux Stadium będzie występował przez co najmniej pół roku. W drużynie „Wilków” wystąpił do tej pory w 24 spotkaniach, w których zdobył 3 gole i zanotował 4 asysty. Podczas tego sezonu Serie A w barwach Fiorentiny wybiegł na boisko 13 razy i zaliczył tylko jedną asystę.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem