„paTiTek” będzie miał polskiego kolegę w zespole? „zeek” blisko G2!

Patryk "paTiTek" Fabrowski występuje w G2 już od jakiegoś czasu, jednak zespół zdecydował się ostatnio na zmiany kadrowe. Według doniesień do drużyny dołączyć może kolejny Polak - Aleksander "zeek" Zygmunt.

W połowie grudnia w dywizji VALORANT w G2 zaszły gruntowne zmiany. Z zespołem pożegnał się David „davidp” Prins, jednak jego odejście nie przyniosło szybkiego zastępstwa przez innego zawodnika. Z G2 łączonych było kilku zawodników, jednak według Guillaume’a „neL” Canelo faworytem do dołączenia w szeregi organizacji jest Polak – Aleksander „zeek” Zygmunt.

Zobacz również: VALORANT: Zmiany w G2 – David „davidp” Prins opuszcza drużynę

19-latek jeszcze jakiś czas temu występował w x-kom AGO w dywizji Fortnite. Zdecydował się na zmianę tytułu na grę od Riot Games. Razem z mixem o nazwie „nolpenki” udało mu się awansować na prestiżowy turniej First Strike, jednak po jego zakończeniu drużyna rozpadła się. Zawodnicy podziękowali sobie za wspólną grę i każdy poszedł w swoją stronę. Bardzo prawdopodobne jest również pozyskanie przez G2 trenera. Według tego samego źródła do ekipy „paTiTka” ma dołączyć Neil „nEiLZiNHo” Finlay.

Drużyna G2 może więc wyglądać następująco: 

  • Oscar „mixwell” Cañellas
  • Patryk „paTiTek” Fabrowski
  • Jacob „pyth” Mourujarvi
  • Ardis „ardiis” Svarenieks
  • Aleksander „zeek” Zygmunt
Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem