PACT w komplecie. Maciej „Bielany” Biliński dołącza do zespołu

MAD DOG'S PACT skompletowało skład dywizji CS:GO. Następcą Kamila „Sobola” Sobolewskiego został bowiem Maciej "Bielany" Biliński.

Od samego początku 2021 roku MAD DOG’S PACT boryka się z problemami natury kadrowej. Najpierw drużynę opuścił Krzysztof „Goofy” Górski, który został ściągnięty przez Wisłę All in! Games Kraków. Jego miejsce zajął Arek „Vegi” Nawojski, jednak jego przygoda z drużyną nie potrwała zbyt długo. Ekipę opuścił bowiem zaledwie trzy miesiące później. W miejsce Nawojskiego zarząd drużyny pozyskał Bartosza „bnoxa” Niebisza, który był graczem Pompa Team. Wydawało się, że to już koniec zawirowań w składzie. Nic bardziej mylnego – z PACT niespodziewanie pożegnał się Kamil „Sobol” Sobolewski.

Zobacz również: Przetasowania w Fnatic. „Golden” przesunięty na rezerwę

„Sobol” został przesunięty na ławkę na początku czerwca. Już wtedy stand-inem został były już zawodnik M1 Eden – Maciej „Bielany” Biliński. Razem z PACT 19-latek rozegrał play-offy ESEA Advanced oraz występuje w drugim sezonie Domination League. Jego występy przekonały zarząd oraz trenera –  Vincenta „VinSa” Jozefiaka – do nawiązania dłuższej współpracy. Oficjalny debiut „Bielanego” czeka nas już w ten weekend podczas rozgrywek o PGE Superpuchar Polskiej Ligi Esportowej.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem