Özgür „woxic” Eker przeniesiony na ławkę rezerwowych?

Kilka dni temu na światło dzienne wyszła informacja, jakoby Cloud9 miało zdecydować się na zatrudnienie szóstego zawodnika oraz trenera. Dziś dowiedzieliśmy się jednak, że pierwszym ruchem organizacji może być przeniesienie na ławkę rezerwowych "woxic'a"

Özgür „woxic” Eker dołączył do Cloud9 we wrześniu zeszłego roku. „Chmurki” sprowadziły tureckiego snajpera na zasadzie transferu z mousesports i zapłaciły za niego ponad 1,3 miliona dolarów. Na mocy swojego kontraktu zarabia 28 tysięcy dolarów miesięcznie, a umowa trwać będzie jeszcze przez 33 miesiące. Najświeższe informacje mówią jednak, że „woxic” trafi na ławkę rezerwowych.

Zobacz również: Cloud9 pozyska nowego trenera i rezerwowego zawodnika?

Według Ryana Frienda z Rush B Media „woxic” miałby zostać zastąpiony w głównym składzie przez Ericka „Xeppaa” Bacha. Ewentualna zmiana w zespole nie wynika jednak z postawy „woxica” w grze, a spraw poza serwerowych. Turek jest głównym snajperem w drużynie i jego nieobecność wiązałaby się ze zmianą AWP’era. Najprawdopodobniej snajperkę przyodzieje główny prowadzący – Alex „ALEX” McMeekin.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem