Outsiders wypada poza podium rankingu HLTV

Druga aktualizacja rankingu HLTV w 2023 roku za nami. Największa zmiana w czołówce dotknęła ekipę Outsiders, które wypadło poza podium tego zestawienia.

Jeszcze przez kilkanaście dni trwać będzie przerwa na scenie Counter Strike’a, jednak brak spotkań nie oznacza braku roszad w rankingu najlepszych drużyn według HLTV.org. Do wielu zmian w czołówce co prawda nie doszło, jednak najistotniejszy jest fakt spadku mistrzów świata – Outsiders. Ekipa „JAME’go” wypadła poza podium i aktualnie zajmuje 5. lokatę. Na ich spadku zyskały G2 Esports, Team Liquid oraz FaZe Clan.

Zobacz również: headtr1ck nowym zawodnikiem Ninjas in Pyjamas! [OFICJALNIE]

Drobne spadki zaliczyły również cztery najlepsze formacje z Polski – 9INE, Permitta Esports, Illuminar Gaming oraz AGO Esports. Nasze rodzime zespoły zajmują kolejno 47., 48., 56. i 62. miejsca. Warto również wspomnieć, o międzynarodowych zespołach z Polakami w składzie – OG Macieja „F1KU” Miklasa jest aktualnie 12., ENCE Pawła „dychy” Dycha jest 14., a GamerLegion Kamila „siuhego” Szkaradka otwiera zamyka drugą dziesiątkę.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem