Otwarcie punktu stacjonarnego LV BET na stadionie Widzewa!

Już w poniedziałek odbędzie się uroczyste otwarcie punktu stacjonarnego firmy LV BET na stadionie przy al. Piłsudskiego 138. Będzie to pierwszy tego typu punkt LV Bet w Łodzi. Spotkanie z przedstawicielami mediów odbędzie się w poniedziałek 17 lipca 2017 roku o godzinie 12:00. Wejście do lokalu znajduje się od al. Piłsudskiego. W spotkaniu udział wezmą
Już w poniedziałek odbędzie się uroczyste otwarcie punktu stacjonarnego firmy LV BET na stadionie przy al. Piłsudskiego 138. Będzie to pierwszy tego typu punkt LV Bet w Łodzi. Spotkanie z przedstawicielami mediów odbędzie się w poniedziałek 17 lipca 2017 roku o godzinie 12:00. Wejście do lokalu znajduje się od al. Piłsudskiego.
W spotkaniu udział wezmą piłkarze pierwszej drużyny Widzewa, a na zgromadzonych gości czekać będzie poczęstunek.

Zachęcamy kibiców do przybycia!

LV BET to najszybciej rozwijający się gracz na polskim rynku bukmacherskim. Ten legalny bukmacher został również Oficjalnym Sponsorem rozpoczynających się w sierpniu mistrzostw Europy siatkarzy CEV EUROVOLLEY POLAND 2017. Co ważne, LV Bet od dawna silnie wspiera też odbudowę Widzewa Łódź, a powstanie stacjonarnego punktu w Sercu Łodzi to jeden z efektów znakomicie układającej się współpracy pomiędzy firmą a naszym klubem.

Czy Widzew Łódź pobije w tym sezonie rekord sprzedanych karnetów? Czy awansuje do II ligi? Takie zakłady przyjmuje LV BET. Więcej ofert TUTAJ.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem