Otwarcie punktu stacjonarnego LV BET na stadionie Widzewa!

Już w poniedziałek odbędzie się uroczyste otwarcie punktu stacjonarnego firmy LV BET na stadionie przy al. Piłsudskiego 138. Będzie to pierwszy tego typu punkt LV Bet w Łodzi. Spotkanie z przedstawicielami mediów odbędzie się w poniedziałek 17 lipca 2017 roku o godzinie 12:00. Wejście do lokalu znajduje się od al. Piłsudskiego. W spotkaniu udział wezmą
Już w poniedziałek odbędzie się uroczyste otwarcie punktu stacjonarnego firmy LV BET na stadionie przy al. Piłsudskiego 138. Będzie to pierwszy tego typu punkt LV Bet w Łodzi. Spotkanie z przedstawicielami mediów odbędzie się w poniedziałek 17 lipca 2017 roku o godzinie 12:00. Wejście do lokalu znajduje się od al. Piłsudskiego.
W spotkaniu udział wezmą piłkarze pierwszej drużyny Widzewa, a na zgromadzonych gości czekać będzie poczęstunek.

Zachęcamy kibiców do przybycia!

LV BET to najszybciej rozwijający się gracz na polskim rynku bukmacherskim. Ten legalny bukmacher został również Oficjalnym Sponsorem rozpoczynających się w sierpniu mistrzostw Europy siatkarzy CEV EUROVOLLEY POLAND 2017. Co ważne, LV Bet od dawna silnie wspiera też odbudowę Widzewa Łódź, a powstanie stacjonarnego punktu w Sercu Łodzi to jeden z efektów znakomicie układającej się współpracy pomiędzy firmą a naszym klubem.

Czy Widzew Łódź pobije w tym sezonie rekord sprzedanych karnetów? Czy awansuje do II ligi? Takie zakłady przyjmuje LV BET. Więcej ofert TUTAJ.