Oto skład, jakim Barcelona ma zagrać z Majorką. Tak ŹLE jeszcze nie było!

Xavi Hernandez na przedmeczowej konferencji prasowej wprost przyznał, że dzisiejszy mecz z Majorką, jego zdaniem, nie powinien się odbyć. Barcelona przystępuje do rywalizacji składzie tak eksperymentalnym, jakiego nie pamiętają najstarsi górale.

Lista absencji w kadrze Barcelony liczy obecnie 17 nazwisk! Xavi ma do dyspozycji zaledwie 11 zawodników pierwszego zespołu, dlatego kadra meczowa została uzupełniona graczami z rezerw. Dla każdego, kto pamięta złote czasy, z Ronaldinho, Eto’o, Villą czy Messim, ofensywa Blaugrana prognozowana na niedzielne spotkanie musi porażać. Majorkę na jej terenie ma straszyć tercet Luuk de Jong – Ilias Akhomach – Ferran Jutgla. Holender, według medialnych doniesień: niechciany przez nowego trenera, jest de facto jedynym zdrowym napastnikiem z kadry pierwszego zespołu.

Uważam, że dla dobra rywalizacji ten mecz powinien odbyć się w innym terminie. Nie chodzi o szukanie wymówek, fani chcą oglądać spektakle. Nieprzełożenie tego meczu jest dla mnie niezrozumiałe – Xavi Hernandez.

Wyjściowa jedenastka Barcelony, przewidywana do niedzielnej rywalizacji, wygląda następująco:

Ter Stegen, Araujo, Piqué, Garcia, Mingueza, F. De Jong, Nico, Puig, L. de Jong, Jutglà, Ilias

https://twitter.com/barcacentre/status/1477364620834881536?s=21

 

 

 

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem