Oto nowy selekcjoner kadry?! Sensacyjne wieści z zagranicy

Cezary Kulesza zakończył negocjacje z nowym selekcjonerem piłkarskiej reprezentacji Polski. Prezes PZPN potwierdził w kilku źródłach, że jeden z zagranicznych kandydatów przyjął jego ofertę. Brakuje jeszcze tylko podpisów na umowie. Piotr Koźmiński z Wp.pl wskazuje na sensacyjny trop.

Mogę oficjalnie potwierdzić, że będzie to selekcjoner z zagranicy. Mamy wstępne porozumienie – powiedział około godziny 17. we wtorek Cezary Kulesza. Rozmowy dobiegły już końca i teraz tylko została decyzyjność po tamtej stronie, akceptacja umów, które trafiły do podpisania – doprecyzował na antenie RMF FM.

Kulesza zdradził, że nowym opiekunem biało – czerwonych będzie obcokrajowiec, który w przeszłości prowadził już inną drużynę narodową. To wyklucza z grona „podejrzanych” Anglika Stevena Gerrarda.

Portugalskie źródła Piotra Koźmińskiego ze Sportowych Faktów WP wskazują na … Fernando Santosa, który niedawno zakończył 8-letnią współpracę z kadrą Portugalii.

Gdyby to faktycznie on został selekcjonerem polskiej kadry, mielibyśmy do czynienia z nie lada wydarzeniem. 70-latek ma za sobą 12 lat pracy na stanowiskach selekcjonerskich – najpierw w Grecji, później w Portugalii. Współpracował z gwiazdami pokroju Cristiano Ronaldo. Był mistrzem Europy i zdobywcą Ligi Narodów w sezonie 2018/2019.

Czekamy na potwierdzenie tych informacji!

Zarejestruj się w LV BET, odbierz 20PLN za darmo i postaw bez ryzyka!

DARMOWY ZAKLAD 20PLN + BONUS 3333PLN
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem
Jeśli jeszcze nie masz konta w LV BET – możesz założyć je w kilka minut, odebrać 20PLN wyjątkowego bonusu na start specjalnie dla czytelników Łączy Nas Pasja i obstawić co tylko chcesz BEZ RYZYKA UTRATY WŁASNYCH ŚRODKÓW! Jak tego dokonać? Kliknij TUTAJ, aby przejść do rejestracji w LV BET i odbierz bonus dla nowych graczy.
Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem