Damian Kądzior blisko Alanyasporu! Chce walczyć o Euro

Damian Kądzior poprosił władze Eibar o wypożyczenie w zimowym okienku. Skrzydłowy reprezentacji Polski musi zmienić otoczenie, by liczyć się w walce o wyjazd na Euro. 

Damian Kądzior wiązał wielkie nadzieje ze swoimi przenosinami do La Liga. Po dobrym czasie spędzonym w Dinamie Zagrzeb, wydawało się, że w klubie pokroju Eibar ma szanse zaistnieć. Szybko okazało się jednak, że trener Mendilibar nie przewiduje dla niego regularnej gry w dużym wymiarze czasowym. Nawet kiedy wyszedł w pierwszym składzie na FC Barcelonę i rozegrał niezłe zawody, po tygodniu już znów był przyspawany do ławki. 

Kądzior poprosił o wypożyczenie. Jest łakomym kąskiem dla klubów z drugiego szeregu – z Turcji, Holandii czy Rosji. To ligi, w których spokojnie może liczyć na angaż. Jak dowiedział się Piotr Koźmiński ze Sportowych Faktów, zainteresowanie Polakiem wyraziło aż siedem klubów tureckich. 

28-latek najprawdopodobniej przeniesie się do Alanyasporu, czyli aktualnie piątej siły tureckiej Superlig. 

Tomasz Włodarczyk w serwisie Meczyki.pl podaje, że na ostatniej prostej coś się jeszcze może wydarzyć. Trudno wykluczyć, że z atrakcyjną ofertą pojawi się jakiś inny kandydat do zatrudnienia Kądziora. Na tę chwilę nie ma jednak takiego tematu i wszystko zmierza w stronę finalizacji wyjazdu do Turcji. 

Dyrektor sportowy Marsylii o transferze Arkadiusza Milika!

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem