Oto kolejny piłkarz z Ekstraklasy, którego chce Wieczysta!

Wieczysta Kraków nie zwalnia tempa, ani pod względem osiąganych wyników, ani swoich ambicji kadrowych. Przed kilkoma dniami wyrównała rekord najwyższego ligowego zwycięstwa, a dziś jako donosi „Sport” słychać o kuszeniu kolejnego piłkarza ekstraklasowego klubu.

Właściciel Wieczystej Wojciech Kwiecień chce więcej i więcej. Aktualnie dysponuje składem, który bez najmniejszych problemów, prawdopodobnie nawet bez straty punku, pozwoli wygrać krakowską ligę okręgową. Możliwe, że obecna kadra jest również za mocna już na kolejny poziom ligowy. A jednak w Krakowie wciąż główkują i myślą jak tu w kreatywny sposób sprowadzić kolejnych piłkarzy. W ostatnim czasie było głośno, że po zakończeniu sezonu Ekstraklasy, Wisłę na Wieczystą zamieni prawdopodobnie Łukasz Burliga. 33-latek będący podstawowym piłkarzem Białej Gwiazdy pewnie byłby w stanie jeszcze znaleźć sobie klub na wysokim poziomie, a jednak ma zdecydować się na dołączenie do dream teamu Wojciecha Kwietnia.

Szokujące informacje o wzmocnieniach Wieczystej przynosi dziennik „Sport”. Twierdzi bowiem, że do Krakowa może trafić także 21-letni napastnik Śląska Wrocław, Sebastian Bergier.

Bergier to piłkarz wciąż na dorobku, mający na koncie 21 występów w Ekstraklasie w barwach Śląska Wrocław. W bieżącym sezonie wystąpił w pierwszej drużynie tylko dwa razy – raz w Pucharze Polski i raz w meczu ligowym z Zagłębiem Lubin.

Na co dzień gra w II-ligowych rezerwach i strzelił w nich już 18 bramek w 26 spotkaniach. „Trener Wieczystej Przemysław Cecherz nieoficjalnie obserwował Sebastiana Bergiera” – zapewnia dziennik Sport. Ten ruch, o ile dla Wieczystej byłby zapewne wzmocnieniem, byłby na koniec mocno szokujący, gdyby 21-letni piłkarz z mglistymi, ale jednak szansami na Ekstraklasę, zdecydował się dołączyć do hegemona klasy okręgowej.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem