Oto kolejny cel podróży Paulo Sousy! Będzie powrót do kadry

Paulo Sousa kontynuuje tournee po Europie. W ciągu tygodnia odwiedzi trzy lokalizacje, by rozmawiać z piłkarzami i ich trenerami. W najbliższą środę spotka się z Arkadiuszem Milikiem.

Nawet najbardziej zagorzali krytycy portugalskiego selekcjonera tym razem nie mogą zarzucić mu braku aktywności. Przez długi czas nie wiedzieliśmy praktycznie nic o tym w jaki sposób pomiędzy zgrupowaniami pracuje Paulo Sousa. Mogliśmy zauważyć jedynie, że praktycznie nie bywa w Polsce i całkowicie ignoruje rozgrywki Ekstraklasy. W PZPN lub w bezpośrednim otoczeniu selekcjonera ktoś wyciągnął wnioski, że warto ten stan rzeczy zmienić. Miniony weekend Sousa spędził w Londynie, gdzie spotkał się między innymi z Mattym Cashem i obejrzał mecz Arsenalu z Aston Villą. Wziął także udział w zorganizowanym w ambasadzie RP spotkaniu polskich piłkarzy występujących na Wyspach.

W najbliższą środę Paulo Sousa obejrzy z trybun Arkadiusza Milika podczas zaległego spotkania Ligue 1 Nicea vs Marsylia.

Sebastian Staszewski z Interii dowiedział się, że selekcjoner chce osobiście spotkać się z Milikiem, którego prawdopodobnie powoła do kadry na listopadowe zgrupowanie. Przypomnijmy, że napastnik Marsylii był nieobecny w reprezentacji od czerwcowego zgrupowania przed Euro, kiedy zapadła decyzja o tym, że kolejne tygodnie musi jednak poświęcić na zaleczenie kontuzji.

Powołania do kadry zostaną ogłoszone w najbliższy piątek, zatem… zanim Paulo Sousa pojawi się na polskich stadionach. Na kolejny weekend zaplanował obejrzenie trzech meczów: Cracovia – Radomiak Radom, Jagiellonia Białystok – Piast Gliwice oraz Legia Warszawa – Pogoń Szczecin.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem