Oto faworyci Euro. Analiza szans wszystkich drużyn!

Analitycy z CIES Football Observatory przygotowali analizę szans poszczególnych reprezentacji na mistrzostwach Europy. Jak wyglądają w niej notowania Polaków? Bez szans na końcowy triumf, za to całkiem nieźle na tle naszych rywali grupowych.

Paulo Sousa chętnie sprzedaje piłkarzom narrację o wspólnym celu i wierze w to, że reprezentacja Polski może dokonać na Euro rzeczy szczególnych i wielkich. Analitycy, opierający się na obiektywnych przesłankach, nie widzą na to wielkich szans – i trudno się im dziwić. CIES Football Observatory, na bazie powołanych zawodników i dotychczasowego poziomu sportowego, najwyższe oceny przyznaje ekipom Francji, Niemiec oraz Hiszpanii.

Nasi grupowi rywale – Hiszpanie oceniani są na równi z reprezentacją Niemiec. Wyższą notę końcową, jako główny faworyt turnieju, dostała jedynie Francja.

Reprezentacja Polski uplasowała się we wspomnianej analizie na 17. miejscu – przed dwójką naszych grupowych przeciwników. Zarówno Słowacy, jak i Szwedzi zasłużyli na minimalnie niższą notę końcową od biało – czerwonych. Ich piłkarze mają również zdecydowanie niższą od Polaków średnią minut rozegranych w minionym sezonie na boiskach ligowych. Mamy również, całościowo, młodszą drużynę od dwóch wspomnianych ekip.

Zdecydowanie najniżej ocenianymi reprezentacjami turnieju są Finlandia i Macedonia Północna.

Kiepskie przywitanie Benzemy z kadrą Francji. Oto jak zmarnował rzut karny

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem