Oto co zrobił Messi, gdy zobaczył policję w klubie. Epickie!

Ta scenka może przejść do historii katalońskiego klubu, bowiem idealnie obrazuje jego ostatnią sytuację. W dniu aresztowania byłego prezydenta, Josepa Marii Bartomeu, Leo Messi wszedł do klubu, na którego teren weszła również policja. Spotkanie Argentyńczyka z policjantem podbiło internet.

Dyskredytowanie „wrogów zarządu” za pomocą fake-kont, pranie pieniędzy i działanie na szkodę spółki – to powody trzęsienia ziemi na Camp Nou, przez które aresztowano nie tylko byłego prezydenta, ale też szefa działu prawnego czy dyrektora generalnego. Na teren klubu wkroczyła policja, która przeszukiwała biura pracowników. W tej wymownej atmosferze na trening przyjechał Leo Messi – legenda i absolutnie najlepszy piłkarz, któremu niebawem kończy się kontrakt. Będzie mógł z końcem czerwca odejść za darmo, a takiego scenariusza nie można wykluczać między innymi przez sytuację organizacyjną katalońskiego klubu.

Scena, w której po wejściu do klubu Messi widzi policjanta proszącego go o autograf, jest bardzo wymowna…

https://twitter.com/TNTSportsBR/status/1366091264349908992

– Leo, Leo! Mam tu nakaz aresztowania Bartka, podpiszesz? – takim zabawnym opisem zretweetował ten filmik dziennikarz Przeglądu Sportowego, Łukasz Grabowski. Do śmiechu jednak kibicom Barcelony być tylko trochę: z jednej strony nikt raczej nie rozpacza po informacjach o aresztowaniu Josepa Marii Bartomeu, z drugiej – sam Messi może mieć już dość dusznej atmosfery w Katalonii i obrazków, jak ten powyżej. Chętnych do zatrudnienia Argentyńczyka w przyszłym sezonie nie brakuje. Jednakowoż obecny stan może być także motywacją dla najbardziej lojalnego obecnie piłkarza z TOP5 lig europejskich (Messi ma najdłuższy staż w jednym klubie wśród wszystkich zawodników najlepszych lig, ponad 6 tysięcy dni). Kapitan opuści bordowo-granatowy statek czy będzie próbował ponownie obrać wraz z nim odpowiedni kurs?

Czytaj także: Josep Maria Bartomeu aresztowany, policja w klubie z Camp Nou! 

https://twitter.com/LaczyNasPasja/status/1366344109724680195

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem