Oto aktualna cena za Arkadiusza Milika! Atletico kusi już innego napastnika

Nie zmienia się sytuacja Arkadiusza Milika. Choć chętnych nie brakuje, kluby nie zamierzają spełniać oczekiwań właściciela Napoli, który wciąż oczekuje za reprezentanta Polski dużych pieniędzy. Na pół roku prze końcem kontraktu, chce za niego 15 milionów euro. Jeszcze niedawno mówiło się o 18 milionach, dziś Fabrizio Romano podaje liczbę 15. Nie zmienia to faktu, że

Nie zmienia się sytuacja Arkadiusza Milika. Choć chętnych nie brakuje, kluby nie zamierzają spełniać oczekiwań właściciela Napoli, który wciąż oczekuje za reprezentanta Polski dużych pieniędzy. Na pół roku prze końcem kontraktu, chce za niego 15 milionów euro.

Jeszcze niedawno mówiło się o 18 milionach, dziś Fabrizio Romano podaje liczbę 15. Nie zmienia to faktu, że licytacja wciąż jest wysoko, a oczekiwania Aurelio de Laurentiisa są mniej więcej dwukrotnie za wysokie dla potencjalnych kupujących. Gdyby cena spadła do 7 – 8 milionów, przykładowo Atletico, które poszukuje napastnika na już, prawdopodobnie zamknęłoby sprawę. Przy obecnej wycenie, rozgląda się za innym piłkarzem.

Jeśli cena za Arkadiusza Milika nie zmieni się, ani Olympique Marsylia, ani Atletico Madryt nie zdecydują się na transfer – przekonuje Fabrizio Romano.

https://twitter.com/fabrizioromano/status/1346298251838947329?s=21

Andre Villas-Boas z Marsylii potwierdził zainteresowanie Polakiem, ale temat określił jako trudny w realizacji. Atletico tymczasem zaczęło pracę nad innym transferem, biorąc za cel Williana Jose. To 29-letni napastnik Realu Sociedad, sprawdzony w La Liga, który przez cztery lata z rzędu zdobywał między 11 a 15 bramek na sezon. To świetny zwrot z inwestycji, jak na to, że Sociedad w 2016 roku kupił go za 6 milionów euro z urugwajskiego Maldonado.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem