Vanna Ly powrócił. Chce przejąć kolejny klub…

Biznesmen z Kambodży, członek tamtejszej rodziny królewskiej, o którym nikt jednak nie słyszał i nie widział jego rzekomego majątku, niemal doprowadził do katastrofy Wisłę Kraków. Jego śmiała próba przejęcia klubu w grudniu 2018 roku odbiła się szerokiem echem. Najwyraźniej jednak nie tak dużym, by Vanna Ly nie próbował swoich numerów w kolejnym klubie.

Vanna Ly sporo osiągnął w swojej mistyfikacji. Zdołał nabrać media, nabrać swoich wspólników, którzy przekonywali, że bogacz z Kambodży wpompuje w Wisłę Kraków miliony. Udało mu się nawet spotkać z prezydentem Krakowa Jackiem Majchrowskim, któremu prezentował zdjęcia chińskich akademii piłkarskich, w których miał rzekomo pewne udziały. Jak każdy kibic świetnie pamięta, gdy już udaremniono przejęcie klubu, zniknął z Krakowa bez wieści. Do dziś nie mamy pewności kim był, jak się naprawdę nazywał. Należy przypuszczać tylko, że jego intencje nie były czyste. Półtorej roku po tamtej historii nazwisko „biznesmena z Kambodży” wypływa w kontekście kolejnego klubu.

Tureckie media poinformowały, że tajemniczy Vanna Ly chciałby przejąć klub Goztepe Izmir!

Informacje są na razie niezwykle zdawkowe, niemniej Vanna Ly ponownie przedstawiany jest jako prężny biznesmen. Miałby rzekomo dysponować wielką firmą budowlaną oraz fabryką maszyn w Izmirze.

Piłkarzem Goztepe do niedawna był polski napastnik Kamil Wilczek. Vanna Ly po raz pierwszy kojarzony był z tym klubem w 2018 roku, kiedy wraz ze współpracownikami miał rzekomo budować nowy stadion dla klubu. Co jednak w przypadku tej charakterystyczne, cały temat przedstawiany był mocno enigmatycznie i do dziś trudno uzyskać na jego temat konkrety.

Pozostaje mieć nadzieję, że władze Goztepe potrafią obsługiwać wyszukiwarkę Google oraz korzystać z tłumacza, i dzięki temu zapoznają się z solidną porcją informacji, jakie polskie media zebrały na temat metod działania „księcia z Kambodży”.

Chciał zbawiać Wisłę wraz z Vanna Ly! Teraz robi interesy z kolejnym klubem…

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem