Ostre słowa piłkarza Al-Nassr po treningu z Ronaldo

Cristiano Ronaldo czeka na debiut w barwach saudyjskiego Al-Nassr. Niespodziewanie mocną szpilkę na temat jego formy wbił mu w mediach kolega z zespołu Vincent Aboubakar.

Media w ostatnich dniach żyją informacją o tym, że Cristiano Ronaldo nie może rozpocząć swojej przygody w lidze Arabii Saudyjskiej, ponieważ Al Nassr przekroczyło limit obcokrajowców w zespole i zanim Portugalczyk otrzyma zielone światło na grę, inny piłkarz będzie musiał opuścić drużynę.

Wiele wskazuje na to, że będzie to… Vincent Aboubakar.

Al-Nassr zwolni gwiazdę, aby zarejestrować Cristiano Ronaldo!

Kameruńczyk wydaje się nie być zachwycony faktem, że szejkowie, ze względu na potrzebę Cristiano Ronaldo, wytypowali go do opuszczenia zespołu.

Jego lukratywny kontrakt zapewne zostanie wypłacony. Mówi się, że ma także oferty z czołowych klubów tureckich, jak Besiktas i Fenerbahce. Jednak niechęć do samego Cristiano Ronaldo zdążyła już się pojawić.

Mundo Deportivo cytuje słowa Aboubakara:

Zawsze myślałem, że Leo Messi jest lepszy od Cristiano Ronaldo i po treningu z Ronaldo zdałem sobie sprawę, że miałem rację.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem