Ostre słowa Marka Papszuna nt. gwiazdy Rakowa i jego agenta

W zeszłym tygodniu menedżer Vladan Kovacevicia niespodziewanie zapowiedział w mediach możliwy transfer bramkarza Rakowa i mało elegancko wypowiedział się o trenerze częstochowskiej ekipy Marku Papszunie. Teraz ten ostatni odpowiada mu w zdecydowanych słowach, w „Sekcji Piłkarskiej” w Sport.pl.

Bośniacki bramkarz był rewelacją jesieni w barwach Rakowa. Znakomicie spisywał się nie tylko w polskiej lidze, ale i w kluczowych meczach eliminacji do UEFA Conference League. Zastanawialiśmy się, czy to najlepszy transfer do Ekstraklasy tego lata – i odpowiedź spokojnie mogła być twierdząca. Do momentu kontuzji, która wykluczyła Kovacevicia z gry. Jego krzywda okazała się szansą dla zmiennika, młodego Kacpra Trelowskiego, którego przedłużająca się obecność między słupkami bramki Rakowa musiała zaboleć agenta Vladan Kovacevicia.

„Częstochowa jest zbyt małym miastem dla dwóch gwiazd. Dlatego chcemy wyczyścić pole i opuścić terytorium Pana Papszuna” – to słowa, którymi wywołał zamieszanie w klubie.

Marek Papszun odniósł się do tych słów, będąc gościem Sekcji Piłkarskiej w Sport.pl. Na wstępie nadmienił, że Raków spośród meczów, w których bronił Kacper Trelowski, wygrał cztery i jeden zremisował. Podkreślił, że w Częstochowie jedyną gwiazdą jest zespół, a agent Bośniaka powinien przestać wywoływać niepotrzebne zamieszanie.

„Kovacević nie bronił w ostatnich pięciu meczach, bronił Trelowski – Raków wygrał cztery mecze, jeden zremisował. To najlepsza odpowiedź i dla niego, i dla agenta. Nie ma tu żadnych gwiazd, są zawodnicy wiodący, ale w tej drużynie byśmy znaleźli dużo bardziej zasłużonych, którzy dużo więcej dla tego klubu zrobili i osiągnęli trofea”.

„Z całym szacunkiem dla Kovacevicia, on jeszcze nic wielkiego w Rakowie nie osiągnął. Komuś się coś odkleiło i musi szybko się przykleić, żeby zejść na ziemię.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem