Ostatni bastion Zachodu upada. Gen.G zdecydowanie lepsze od Cloud9

Ostatni ćwierćfinał Worlds 2021 za nami. Miejsce w kolejnym etapie wywalczyło koreańskie Gen.G, które w pewnym stylu pokonało Cloud9 wynikiem 3:0.

Ćwierćfinały mistrzostw świata w League of Legends to już historia. Miejsce w półfinałach wywalczyło już T1, Edward Gaming oraz Damwon Gaming. Do tego grona w poniedziałek dołączyć mogła kolejna azjatycka formacja – Gen.G – która podejmowała amerykańskie Cloud9.

Zobacz również: Grabbz” może zostać trenerem nowego zespołu w LEC!

Zdecydowanym faworytem tego meczu była ekipa z południowej Korei. Mimo końcowego wyniku spotkanie miało dość ciekawy przebieg. Na początku C9 starało się nawiązywać walkę, a nawet udało im się wyeliminować wszystkich przeciwników. Słabe zagranie „Perkza” miało jednak swoje konsekwencje – Koreańczycy zgarnęli Starszego Smoka oraz Barona Nashora, co pozwoliło im zdobyć pierwszy punkt. Mapa numer 2 nie miała większej historii – została ona całkowicie zdominowana przez ekipę ze Wschodu. Początek trzeciej odsłony meczu wyglądał całkiem inaczej, gdyż do głosu doszły wtedy „Chmurki” w środkowej części gry wszystko zaczęło się jednak sypać i finalnie to zespół „Rulera” wywalczył awans do półfinału, w którym zmierzy się z Edward Gaming.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem