Ostateczne spotkanie w sprawie transferu Neymara. Szczegóły oferty!

W poniedziałek, w biurach przy Camp Nou, doszło do spotkania prezydenta Barcelony Jose Marii Bartomeu z pozostałymi członkami kadry zarządzającej, w celu ustalenia warunków brzegowych, jakie Barca jest w stanie zaproponować dziś Paris Saint Germain podczas spotkania nazywanego przez hiszpańskie media ostatnim rozdaniem w sprawie transferu Neymara.

We wtorek o godzinie 12. w Paryżu ma dojść do kolejnej tury negocjacji, na które z Hiszpanii wybiera się tercet Javier Bordas, Óscar Grau oraz Eric Abidal. Mają przywieźć PSG ostateczne rozwiązanie, jakie są w stanie wdrożyć w życie, by ponownie sprowadzić do siebie brazylijskiego gwiazdora. Na antenie „El Partidazo de COPE” przez cały wczorajszy wieczór w szczegółach rozprawiano o tym, jak wygląda pozycja negocjacyjna Barcelony.

Barcelona zaproponuje wypożyczenie Neymara z obowiązkową opcją zakupu za kwotę 170 milionów euro. Nie będzie proponować PSG dodatkowych piłkarzy.

Z Paryża docierają głosy, że cena, za jaką Paris Saint Germain nawet dziś zgodziłoby się sprzedać Neymara brzmi: 100 milionów euro + Ousmane Dembele + Nelson Semedo.

W Katalonii mają dość wybryków Dembele, który jest fantastycznym piłkarzem o gigantycznym potencjale, potrafi wznieść się na poziom zarezerwowany dla absolutnie najlepszych graczy na świecie, niemniej jest w tym też niezwykle chimeryczny. Trudno nie odnieść wrażenia, że dwa lata spędzone w Hiszpanii nie rozwinęły go jako piłkarza. Dostarcza regularnych kłopotów. Nie ma pewności czy Barcelona, przyparta do muru, byłaby skłonna jeszcze przed zakończeniem letniego okienka dorzucić go do dealu z Neymarem. Póki co, agent Francuza zapewnia, że Ousmane Dembele nigdzie się nie wybiera.

Druga strona medalu jest taka, że zdaniem hiszpańskich dziennikarzy osłabła pozycja negocjacyjna Realu Madryt, który – w ramach rozliczenia transakcji – nie zgodził się na oddanie do PSG Viniciusa. Jak donosi brazylijski reporter Marcelo Bechler, który niegdyś jako pierwszy poinformował o przenosinach Neymara do Francji, w Paryżu mają obecnie przekonanie, że jeśli transfer się uda, to partnerem w tym dealu będzie jednak Barcelona.

Thomas Tuchel naciska, by wreszcie zamknąć i wyjaśnić tę sagę. Okno transferowe otwarte jest do 2 września.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem