„oskarish” wraz z Endpoint wygrywa ESL Premiership Spring 2021

Sukces Oskara "oskarisha" Stenborowskiego! Polski zawodnik zagrał z Endpoint w ESL Premiership Spring 2021, a ekipa wygrała całe rozgrywki.

Kariera Oskara „oskarisha” Stenborowskiego w ostatnich miesiącach dość mocno zwolniła. Po odsunięciu od głównego składu x-kom AGO we wrześniu 2020 roku „oskarish” występował w międzynarodowym mixie pod nazwą Valhalla. W styczniu dołączył do MNA esports, jednak ekipa dość szybko się rozpadła. Polak został wolnym agentem i poszukuje nowego zespołu. Bardzo prawdopodobne, że pomoże mu w tym niedzielny sukces.

Zobacz również: Faza grupowa DH Masters za nami. Gambit i Heroic z bezpośrednim awansem do półfinałów

Stenborowski pozostaje bez stałej drużyny, ale w czasie ESL Premiership Spring 2021 występował on pod banderą CeX Endpoint. Jego zespół w play-offach stracił tylko jedną mapę i wygrał całe zawody. Oznacza to, że Polak został mistrzem Wielkiej Brytanii. Endpoint poza nagrodą pieniężną w wysokości 6300 funtów otrzymało zaproszenie do ESL National Championships Global Play-off – imprezy, dzięki której można uzyskać kwalifikację do IEM Cologne i IEM Summer.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem