„Oskar” odchodzi z Sinners. Czech otrzymał ofertę „nie do odrzucenia”

Zmiana w zespole Sinners. Do składu wskoczył David „forsyy” Bílý, który zastąpi Tomáša „oskara” Šťastnengo. 31-latek miał bowiem otrzymać ofertę z jednej z czołowych europejskich formacji.

Przerwa zimowa na scenie CS:GO dobiega ku końcowi, a zespoły robią ostatnie zmiany w składach na nowy sezon. Nie inaczej jest w Sinners, które potwierdziło angaż Davida „⁠forsyy⁠’ego” Bílego. Ten ruch jest spowodowany odejściem podstawowego snajpera drużyny – Tomáša „oskara” Šťastnengo.

„oskar”, mimo swojego wieku, to zawodnik o niesamowitej jakości. W naszym młodym zespole objął najważniejszą funkcję, jaką jest snajper, a przede wszystkim wprowadził swoje doświadczenie, które pomogło całej drużynie. Teraz jednak Tomáš otrzymał naprawdę dobrą ofertę z europejskiej drużyny, którą był zainteresowany, dlatego zgodziliśmy się, by negocjować jego transfer – powiedział Tomáš „efron” Pechman, Chief Gaming Officer w Sinners.

Zobacz również: AGO zaproszone do zamkniętych kwalifikacji Elisa Invitational Winter 2021

Na ten moment nie wiemy o jakiej organizacji mówił Pechman. Przyszłość 31-letniego „oskara” powinna się jednak wyjaśnić w najbliższych dniach, ponieważ od startu rozgrywek dzieli nas kilkanaście dni.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem