LV BET opinie

16.01.2020
LV BET to legalny serwis bukmacherski, który działa na polskim rynku od 2016 roku. Imponujący rozwój sprawił, że pod koniec 2017 roku marka zyskała nominację w międzynarodowym plebiscycie hazardowym w kategorii: „Wschodząca gwiazda zakładów ”.

To najlepiej odzwierciedla szybki sukces odniesiony przez firmę. Postanowiliśmy dokładnie przeanalizować LV BET opinie graczy i sprawdzić, czy serwis wciąż uchodzi za przyjazne miejsce do obstawiania zakładów. W tym celu na czynniki pierwsze rozłożyliśmy pełną ofertę zakładów LV BET.

Jak oceniamy zakłady bukmacherskie LV BET i ich bonusy?

Każdy serwis bukmacherski posiada swoje mocne i słabsze strony. Tylko całościowe spojrzenie na ofertę pozwala udzielić odpowiedzi, czy dany bukmacher zapewni nam wysoką jakość usług. Tym razem postanowiliśmy zweryfikować LV BET oceny. Serwis bardzo często jest wymieniany w gronie legalnych bukmacherów odznaczających się najlepszą ofertą promocyjną. To właśnie ciekawe bonusy sprawiły, że marka tak szybko zbudowała swoją popularność na polskim rynku.

DARMOWY ZAKLAD 20PLN + BONUS 3333PLN
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem

Postanowiliśmy rozłożyć pełną ofertę na czynniki pierwsze. Sprawdzamy jakość i liczbę dostępnych zakładów, promocje dla graczy, lvbet bonus powitalny oraz ogólne funkcjonowanie serwisu od strony technicznej. Bazujemy na opiniach graczy oraz na naszych indywidualnych doświadczeniach z tym bukmacherem. Poniżej znajdziesz obszerną recenzje poszczególnych aspektów działalności. Dzięki temu, szybko sprawdzisz jakość oferty zakładów bukmacherskich LV BET i przekonasz się, czy jest to serwis, który sprosta Twoim indywidualnym oczekiwaniom.

Oferta zakładów wśród bukmacherów w serwisie LV BET

Na początek wzięliśmy pod lupę ogólną ofertę zakładów dostępnych w serwisie bukmacherskim LV BET. Bonusy i promocje są mało istotne, jeśli nie możemy ich przeznaczyć na wysokojakościowe zakłady. Pełna oferta jest podzielona na trzy sekcje: zakłady bukmacherskie, zakłady na żywo, sporty wirtualne. Sprawdziliśmy LV BET oceny pod adresem każdej z wymienionych sekcji. Oddzielnie potraktowaliśmy również zakłady na esport, cieszące się coraz większym zainteresowaniem klientów. Dużą uwagę zwróciliśmy na aspekt techniczny oraz to, w jaki sposób możemy tworzyć kupony bukmacherskie. Przejdźmy do konkretów i omówmy pełną ofertę zakładów LV BET.

Zakłady przedmeczowe i bonusy

W tym miejscu znajdziemy obszerną ofertę zakładów przedmeczowych. Każdego dnia możemy liczyć na kilka tysięcy wydarzeń oraz kilkadziesiąt tysięcy rozmaitych typów bukmacherskich umożliwiających nam obstawianie każdego aspektu spotkania. Królują oczywiście takie dyscypliny jak: piłka nożna, tenis, koszykówka, siatkówka, hokej na lodzie, sporty walki oraz sporty motorowe. Kod promocji i bonus LV BET słynie z dobrze rozwiniętej oferty zakładów specjalnych, a także z bardzo dużej liczby zakładów na wydarzenia esportowe. W serwisie znajdziemy również mniej popularne dyscypliny takie jak: futsal, hokej na trawie, krykiet, badminton, netball czy szachy.

W najważniejszych dyscyplinach możemy liczyć na wszechstronny wybór wydarzeń z całego świata oraz różne ligi rozgrywkowe. Dzięki temu, nawet najbardziej wymagający typerzy znajdą tu interesujące spotkania do wytypowania wyniku. Pozytywne oceny LV BET spotkamy również pod adresem zakładów specjalnych z zakresu showbiznesu, finansów oraz polityki. Bukmacher zadbał o wygodną i szybką nawigację po poszczególnych obszarach zakładów .

Zakłady na żywo i bonusy

Bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się oczywiście zakłady na żywo. W końcu taka forma typowania pozwala cieszyć się większymi emocjami, a także wykorzystać umiejętności do odczytywania przebiegu spotkania. Kod promocji i bonus LV BET pozwala sprawdzić kalendarz z programem wszystkich wydarzeń dostępnych do obstawiania na żywo. Każdego dnia możemy liczyć na przynajmniej kilkaset spotkań w tej sekcji. Zakłady w trybie live często wiążą się z dodatkowymi promocjami i większymi wygranymi.

Wielu użytkowników zwraca coraz większą uwagę na to, czy dany serwis proponuje transmisje online najważniejszych wydarzeń sportowych. Niestety, na ten moment jest to słabsza strona serwisu LV BET. Bukmacher nie oferuje póki co funkcji streamów online. Należy jednak uczciwie przyznać, że tylko nieliczni bukmacherzy na rynku mogą pochwalić się tym aspektem. Niemniej jednak, zakłady na żywo zasługują na pozytywne LV BET oceny i nieprzypadkowo są chwalone przez tak wielu graczy.

Sporty wirtualne

Przez długi okres czasu, „virtuale” były zarezerwowane wyłącznie dla koneserów. To nietypowa forma obstawiania zakładów, w której typujemy mecze sterowane przez algorytm komputerowy. Rozrywka jest okraszona widowiskowymi animacjami oraz licznymi zwrotami akcji. Dynamiczny przebieg spotkań i wysokie kursy sprawiają, że sporty wirtualne to ciekawe miejsce by od czasu do czasu postawić kilka zakładów. Aczkolwiek nie liczmy na duże wygrane, ponieważ wygrywanie w tej sekcji jest w dużej mierze uzależnione od szczęścia. W końcu wirtualne rozgrywki rządzą się swoimi prawami.

Na dzień dzisiejszy, zakłady bukmacherskie, bonus i kod promocji LV BET proponują nam trzy dyscypliny dostępne w sportach wirtualnych: piłkę nożną, tenis, a także wyścigi motorowe. Nie jest to zatem najbardziej rozbudowana sekcja uwzględniając konkurencyjne oferty. Niemniej jednak, sekcja sportów wirtualnych prezentuje się solidnie i zapewnia wysoką jakość rozrywki. Na pozytywne oceny LV BET wpływa również fakt, że bukmacher przygotował w tej sekcji specjalne promocje.

Zakłady na esport

Esport cieszy się zainteresowaniem setek milionów widzów z całego świata. Coraz więcej osób decyduje się również obstawiać zakłady na esport. W związku z tym, wielu legalnych bukmacherów postanowiło wprowadzić takie wydarzenia do swojej oferty. Trzeba przyznać, że oferta na esport dostępna w serwisie LV BET robi ogromne wrażenie. Bez wątpienia jest to jedna z najlepiej rozwiniętych sekcji na rynku. Znajdziemy tu zakłady na Counter Strike, League of Legends, Overwatch, DOTA 2, Starcraft 2 oraz Rainbow Six. Co szczególnie istotne, nie są to jedynie puste zapychacze. Codzienne możemy liczyć na przynajmniej kilka wydarzeń w wyżej wymienionych dyscyplinach. W związku z tym, kod promocji i bonus LV BET często wyróżnia się imponującą ofertę zakładów na esport.

Funkcja Cashout u bukmacherów

LV BET był jednym z pierwszych bukmacherów, który zdecydował się na wprowadzenie funkcji cashout w swoim serwisie. Obecnie staje się to standard w każdym, renomowanym serwisie. Opcja pozwala graczom na wcześniejsze zamknięcie kuponu bukmacherskiego i odebranie gwarantowanej wypłaty. Daje nam to większą kontrolę nad obstawionymi zakładami. Cashout sprawdza się w wielu sytuacjach:

 • Obstawiłeś zakład pojedynczy, Twoja drużyna prowadzi 1-0 , ale obawiasz się, że rywal, który coraz bardziej dominuje na boisku, wyrówna w samej końcówce i odbierze Ci radość z wygranej. Możesz wcześniej zamknąć swój kupon odbierając pewny zysk.
 • Obstawiłeś zakład wielokrotny z pięcioma zdarzeniami. Cztery z nich zakończyły się po Twojej myśli. Masz obawy, że ostatnie zdarzenie okaże się pechowe i zepsuje kupon. Zamykasz kupon przed czasem zgarniając gwarantowaną wygraną.
 • Obstawiłeś zakład pojedynczy, ale Twoja drużyna przegrywa. Niewiele wskazuje na to, aby sytuacja mogła się odwrócić. Opcja Cashout pozwala zamknąć kupon i odzyskać część stawki.

Zasady działania Cashout są bardzo proste. Im bliżej do pozytywnego rozstrzygnięcia kuponu, tym większa jest kwota wypłaty sugerowana przez system. Funkcja Cashout wpłynęła na popularność marki i przysporzyła jej wielu pozytywnych opinii ze strony klientów.

Wysokość kursów w LV BET

LV BET całkiem dobrze prezentuje się pod względem wysokości kursów. Oczywiście znajdziemy serwisy, które zwykle proponują niewielkie różnice na plus, jednak musimy pamiętać o wielu ciekawych promocjach i ofertach specjalnych, którym, w ostatecznym rozrachunku najlepiej wypada oferta dostępna w serwisie LV BET. A zatem, także ten aspekt działalności bukmachera możemy ocenić na plus i zaliczyć do mocnych stron. Optymalna wysokość kursów sprawia, że obstawianie w LV BET jest opłacalne i pozwala notować adekwatne wygrane.

Funkcjonalność i wygoda obstawiania zakładów

Firma zadbała o bardzo nowoczesny i funkcjonalny serwis. Został on stworzony w ciemnych barwach, w których dominuje czerń oraz odcienie szarości. Serwis rozświetlają białe i złote czcionki. Trzeba przyznać, że nawigacja w serwisie jest bardzo prosta. Łatwo jest znaleźć interesujące nas wydarzenia bukmacherskie. Początkujący gracze nie powinni mieć również problemu ze stworzeniem kuponu. Wystarczy kliknąć w interesujące nas kursy oraz wybrać stawkę. Na kuponie możemy także wybrać rodzaj zakładu: singiel, kombi oraz systemowy. Serwis internetowy sprawia wrażenie uporządkowanego i estetycznego czemu, obstawianie jest po prostu przyjemne.

Opinie graczy na temat oferty zakładów

Jedno jest pewne: obstawiając zakłady bukmacherskie w serwisie LV BET nie grozi nam nuda. Bukmacher dołożył wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających graczy. Klienci chwalą szeroki wybór wydarzeń, a także różnorodność oferty. Coś dla siebie znajdą tu fani najpopularniejszych dyscyplin, a także koneserzy niszowych dyscyplin. Obstawianie zakładów jest proste i intuicyjne. Plusem jest również wysokość kursów bukmacherskich. Klienci mają większą kontrolę nad obstawionymi zakładami za sprawą funkcji cashout.

W opinii graczy, na szczególne wyróżnienie zasługuje rozbudowana oferta zakładów na esport, a także liczne zakłady specjalne związane z rozrywką, show-biznesem i polityką. LV BET opinie bardzo wysoko oceniają ogólny kształt oferty. Jedynym minusem jest brak transmisji online, jednak należy pamiętać, że to wciąż rzadkość na polskim rynku. Bukmacher w przyszłości może pomyśleć także o dodaniu nowych dyscyplin do sportów wirtualnych. Niemniej jednak, podpisujemy się pod opiniami graczy i wystawiamy wysoką notę za całokształt oferty zakładów bukmacherskich.

Bonusy i promocje bukmacherskie LV BET

Czas na aspekt, który najbardziej interesuje graczy. LV BET od początku istnienia jest uważany za bukmachera z bardzo rozwiniętą ofertą promocyjną. Marka wprowadziła również spory element innowacji oferując graczom lvbet bonus kursowy na start, który cieszy się sporą popularnością u zagranicznych bukmacherów. Postanowiliśmy sprawdzić, jakie atrakcje przygotował zarówno dla nowych, jak i stałych graczy serwis bukmacherski LV BET. Przyjrzeliśmy się również warunkom obrotu oraz regulaminom promocji, aby odpowiedzieć na pytanie, czy promocje bukmacherskie dostępne u tego operatora rzeczywiście ułatwiają nam odnoszenie wysokich wygranych.

Lvbet Bonus powitalny dla nowych graczy

Zacznijmy od bonusu powitalnego, który pozwala graczom powiększyć kapitał początkowy i udanie rozpocząć przygodę z nowym serwisem bukmacherskim. Trzeba przyznać, że LV BET przygotował oryginalną ofertę powitalną w postaci bonusu kursowego. To jedyny taki lvbet bonus na polskim rynku bukmacherskim. W sumie, gracz przy dwóch pierwszych wpłatach może odebrać równowartość 1500 złotych. Działanie bonusu powitalnego najlepiej opisać w punktach:

 • Gracz dokonuje pierwszej wpłaty i otrzymuje lvbet bonus w wysokości 1% kwoty. Maksymalna wpłata to 1000 złotych i lv bet bonus o wielkości 10 PLN.
 • Następnie, gracz może przeznaczyć otrzymane pieniądze bonusowe na specjalny zakład i zaznaczyć mnożnik kursu całkowitego. Przy pierwszym depozycie, otrzymany mnożnik wynosi x100. Załóżmy, że postawisz zakład z kursem 2,50. Po przemnożeniu uzyskasz kurs całkowity 200.00. Potencjalna wygrana z takiego kuponu to 2500 złotych!
 • Aby skorzystać z mnożnika bonusowego należy stworzyć kupon kombi z przynajmniej trzema zdarzeniami i kursem łącznym min. 2,50
 • Przy drugim depozycie ponownie otrzymasz lv bet bonus w wysokości 1% depozytu. Tym razem otrzymasz jednak mnożnik kursu całkowitego x50. Warunki postawienia zakładu są takie same jak w wyżej opisanym przykładzie.

Lv Bet Bonus powitalny w formie premii kursowej można ocenić w dwójnasób. Z jednej strony pozwala potężnie zasilić stan konta. Z drugiej, jeśli pomylimy się przy obstawianiu bonusowego kuponu, nie zwiększymy naszego kapitału choćby o złotówkę. Plusem jest to, że nie w tej promocji nie można stracić. W związku z tym, pozytywne oceny LV BET dosyć ciepło oceniają ten lv bet bonus. Łagodnie prezentuje się również warunek obrotu: czterokrotność kwotą depozytu na zakładach z kursem min. 2,00.

LV BET Bonus bez depozytu

Bukmacher przygotował również lv bet bonus bez depozytu, chociaż obecnie nie znajdziemy go w standardowej ofercie. Możemy go jednak odebrać poprzez wysłanie maila o treści „bonus bez depozytu” na promocyjny adres mailowy LV BET. W ten sposób, po zarejestrowaniu nowego konta gracz otrzyma równowartość 20 złotych w formie… a jakże, premii kursowej! Gracz otrzymuje bonusową złotówkę i mnożnik x20. Jeśli uda nam się odpowiednio wykorzystać ten lv bet bonus bez depozytu, możemy zacząć grę z dużym kapitałem, mimo braku wpłaty z naszej strony. To sprawia, że LV BET oceny bardzo wysoko oceniają taką formę bonusu bez depozytu.

Bonus i Kod promocyjny LV BET

W trakcie rejestracji nowego konta, gracze mogą wykorzystać specjalny bonus i kod promocyjny. Możesz go znaleźć na naszej stronie internetowej. Dlaczego warto zarejestrować nowe konto wykorzystując bonus i kod bonusowy LV BET? Ponieważ w ten sposób masz szansę skorzystać z ekskluzywnej oferty powitalnej, która jest jeszcze lepsza od standardowego bonusu. Przed przejściem do formularza rejestracyjnego, koniecznie sprawdź aktualny bonus i kod promocyjny LV BET i odbierz większy bonus na start. Bonus i Kod jest niezbędny do uzyskania wyżej opisanego bonusu bez depozytu.

Bonus dla kibiców

Zakłady bukmacherskie LV BET to firma, która aktywnie angażuje się w świat polskiego sportu. Logo tego bukmachera możemy zobaczyć na koszulkach meczowych Wisły Kraków, Arki Gdynia oraz Zagłębia Sosnowiec. Firma jest również oficjalnym sponsorem Wisły Płock, Widzew Łódź, Śląska Wrocław oraz Stali Mielec. Bukmacher postanowił wykorzystać sponsoring to stworzenia ciekawej promocji, w której nagrodzeni zostaną wszyscy kibice aktywnie wspierający swój zespół z trybun.

Jeśli posiadasz karnet meczowy na mecze jednego z wyżej wymienionych zespołów, możesz otrzymać dodatkowe 50 złotych na obstawianie zakładów. Wystarczy, że prześlesz na promocyjny adres mailowy wiadomość o treści: „Karnet” i umieścisz jego skan w załączniku. W ciągu najbliższych 48 godzin na Twoje konto wpłynie dodatkowy bonus. To bardzo ciekawa forma promocji, która spotkała się z bardzo pozytywnym przyjęciem ze strony klientów serwisu.

Program lojalnościowy w LV BET

Bardzo dużo dobrego możemy powiedzieć na temat programu lojalnościowego obowiązującego w serwisie bukmacherskim LV BET. To bardzo prosty, a zarazem chwytliwy pomysł, który działa trochę na zasadzie promocji cashback. Gracz ma szansę odzyskać część wpłaconych przez siebie stawek w formie pieniędzy wypłaconych w programie lojalnościowym. Oto najważniejsze zasady działania programu:

 • Każde wydane 25 PLN to 1 punkt w programie lojalnościowym
 • Każde 100 punktów możesz wymienić na 5 PLN w sklepie LV BET
 • Dodatkowe punkty można zdobyć w ramach promocji i turniejów dla graczy
 • Pieniądze wypłacone z programu lojalnościowego nie podlegają warunkowi obrotu
 • Punkty zebrane w programie nigdy nie wygasają

Aktywni gracze mogą zatem liczyć na dodatkową formę uznania ze strony serwisu. Pozytywne LV BET oceny w samych superlatywach opisują działanie programu lojalnościowego, choć zasady są dosyć restrykcyjne. Aby otrzymać bonus w wysokości 5 PLN, musimy wydać na zakłady przynajmniej 2500 PLN. Program jest zatem opłacalny w przypadku użytkowników grających na wysokie stawki. Na szczęście nie jest to jedyna promocja, w której aktywni użytkownicy mogą liczyć na większy profit.

Program VIP i bonus

Najbardziej aktywni i lojalni gracze LV BET mogą zostać zaproszeni do zamkniętej strefy VIP. Przynależność do tego programu pozwala cieszyć się dodatkowymi profitami z gry. Członkowie bardzo chwalą sobie przynależność do strefy VIP, dzięki czemu, możemy zapoznać się z wieloma pozytywnymi opiniami na jej temat. Oto korzyści wymieniane przez klientów:

 • Indywidualna obsługa – gracze mają indywidualnego opiekuna przypisanego do konta. Mogą zatem liczyć na błyskawiczne odpowiedzi w razie jakichkolwiek problemów.
 • Bilety na wydarzenia sportowe – członkowie strefy VIP mogą liczyć na otrzymanie biletów na ważne wydarzenia sportowe, a także spotkania uczestników programu.
 • Ekskluzywne promocje – klientom w strefie VIP, bukmacher LV BET proponuje indywidualne dopasowane promocje i bonusy.
 • Ekspresowe płatności – uczestnicy programu VIP mogą również liczyć na priorytetowe wpłaty oraz wypłaty z konta, aby gra była jeszcze przyjemniejsza i wygodniejsza.

Pozytywne LV BET i oceny pod adresem programu VIP pokazują, że bukmacher zadbał o staranne przygotowanie tej sekcji. Dzięki temu, najbardziej aktywni gracze mogą liczyć na odpowiednie wynagrodzenie. Do zamkniętej strefy VIP możemy się dostać wyłącznie za pośrednictwem zaproszenia wysłanego nam przez pracownika serwisu. W tym celu musimy oczywiście wyrazić zgodę na otrzymywanie wiadomości drogą mailową.

Turnieje dla użytkowników i bonus

W serwisie bukmacherskim LV BET regularnie są organizowane specjalne turnieje, w których możemy powalczyć o wysoką pulę nagród. Dla zwycięzców przewidziane są nie tylko premie pieniężne, ale również nagrody rzeczowe, pakiety wyjazdowe, a także dodatkowy punkty do zgarnięcia w ramach programu lojalnościowego. Turnieje są formą rywalizacji, w której gracze zbierają punkty za obstawione zakłady bukmacherskie i ścigają się w rankingu. Nagradzana jest czołówka użytkowników, która w danym wydarzeniu specjalnym zgromadzi na swoim koncie najwięcej punktów. Turnieje to kolejny aspekt ofert promocyjnej pozytywnie oceniany przez klientów.

Popularne promocje w serwisie i bonus

LV BET proponuje swoim klientom szeroki wybór stałych promocji, które zawsze pozwolą nam powalczyć o większą wygraną. Dużym plusem wpływającym korzystnie na LV BET i opinie jest różnorodność, dzięki której, fani wszystkich dyscyplin sportowych mogą liczyć na ciekawą ofertę dostosowaną do swoich oczekiwań. Poniżej prezentujemy najpopularniejsze promocje dostępne w LV BET, które są najwyżej oceniane przez graczy.

 • Multikozak – w tej promocji na większe wygrane mogą liczyć wszyscy użytkownicy obstawiający zakłady wielokrotne. Premie są przyznawane już od kuponów z przynajmniej czterema zdarzeniami. Za taki zakład możesz liczyć na dodatkowe 7,5% premii. Nawet 30% więcej może wygrać użytkownik, który obstawi kupon kombi z przynajmniej ośmioma zdarzeniami.
 • Bezpieczny kupon – to kolejna promocja premiująca wszystkich fanów zakładów wielokrotnych. Znasz to uczucie, gdy Twój akumulator przegrywa przez jedno pechowe zdarzenie? W LV BET możesz się ubezpieczyć na taką okoliczność. Wystarczy, że Twój kupon będzie zawierał przynajmniej pięć zdarzeń. Jeśli zawiedzie Cię jeden typ, otrzymasz zwrot stawki.
 • Tenisowy LV BET Tour – promocja, która w 2019 roku bardzo pozytywnie wpłynęła na opinie LV BET. Bukmacher wybrał kilkanaście najważniejszych turniejów i postanowił zaoferować lepsze warunki obstawiania tych zdarzeń. Dzięki temu, klienci korzystający z aplikacji mobilnej mogą wygrać nawet 14% więcej obstawiając najważniejsze turnieje tenisowe.
 • Bonus na sporty wirtualne – jest to typowa promocja cashback, z której skorzystać mogą fani zakładów wielokrotnych. Jeśli postawisz w danym tygodniu przynajmniej 100 złotych na wirtualne zmagania, wraz z nowym tygodniem otrzymasz bonus w wysokości 20 PLN.
 • Varyfikacja – ta propozycja jest adresowana do fanów polskiej Ekstraklasy w piłce nożnej. Jeśli w trakcie meczu sędzia wykorzystał system VAR i anulował bramkę, a na skutek tej decyzji Twój kupon przegrał, otrzymasz zwrot stawki.
 • Gruby kupon – w tej ofercie, bukmacher wybiera najpopularniejsze wydarzenia sportowe i proponuje wyższy kurs całkowity. Dzięki temu, gracz może wygrać nawet o 20% więcej.
 • Bonus dla kibiców – o tej promocji już wspomnieliśmy. Posiadacze karnetów na mecze drużyn sponsorowanych przez LV BET mogą otrzymać dodatkowy bonus 50 PLN.

W serwisie LV BET znajdziemy również szereg promocji okresowych, w których gracz może liczyć na lepsze warunki obstawiania popularnych wydarzeń sportowych. To sprawia, że pozytywne LV BET i opinie wydają się nieprzesadzone. Bukmacher rzeczywiście może się pochwalić jedną z najlepiej rozwiniętych ofert promocyjnych na polskim rynku bukmacherskim. Dużym plusem jest to, że firma pamięta o wszystkich swoich klientach. Bonusy są dostępne w serwisie internetowym, aplikacji mobilnej, a także za pośrednictwem punktów naziemnych.

Opinie graczy na temat oferty promocyjnej LV BET

Analizując pełną ofertę promocyjną zakładów bukmacherskich LV BET można być pod wrażeniami. Czy jest to najlepszy bukmacher na rynku pod tym względem? To do oceny pozostawiamy samym klientom. Możemy jednak z czystym sumieniem stwierdzić, że zakłady bukmacherskie LV BET dysponują jedną z najlepiej rozwiniętych ofert promocyjnych. Prawdziwą innowacją jest ciekawy bonus powitalny w formie premii kursowej. Z jego pomocą, nowi klienci serwisu mogą od razu powalczyć o bardzo duży kapitał początkowy. Bonus ten działa trochę jak zakład bez ryzyka, z tą różnicą, że możemy w nim wykorzystać ogromny mnożnik kursowy co wpływa na kwotę wygranej.

Liczne rankingi bukmacherskie umieszczają LV BET w czołówce serwisów z najlepszą ofertą promocyjną. Jest to w pełni zasłużone patrząc na różnorodność oraz liczbę ofert, z których każdego dnia mogą korzystać klienci serwisu. Dołóżmy do tego program lojalnościowy, strefę VIP, a także turnieje dla aktywnych graczy, a uzyskamy serwis kompletny. Nie dziwią zatem pozytywne LV BET i opinie, które w samych superlatywach opisują promocje i bonusy dostępne w tym serwisie.

Szybka rejestracja w serwisie

Serwis LV BET postawił na ważne udogodnienie, które jest ciepło oceniane przez wielu graczy. Szybka rejestracja bez dowodu pozwala w ciągu kilku minut uzyskać możliwość obstawiania zakładów bukmacherskim w danym serwisie. Czasami chcemy koniecznie wykorzystać ofertę na interesujące nas wydarzenie u konkretnego bukmachera. Czekając na weryfikacje konta moglibyśmy stracić taką możliwość. Dzięki szybkiej rejestracji nie musimy obawiać się takiego scenariusza.

Konto tymczasowe w LV BET pozwala na dokonywanie wpłat, korzystanie z bonusów i promocji, a także obstawianie zakładów do łącznej kwoty 5200 złotych. Warto jednak w wolnej chwili zadbać o zweryfikowanie swoich danych osobowych. Jedynie potwierdzone konta mają możliwość zlecania wypłat. Szybka rejestracja w LV BET również wpływa na pozytywne opinie ze strony graczy i świadczy o tym, że bukmacher podąża za aktualnymi trendami i wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów.

LV BET jako legalny bukmacher

LV BET to dobry wybór dla wszystkich klientów oczekujących bezpiecznego obstawiania zakładów bukmacherskich. Serwis funkcjonuje zgodnie z licencją wydaną przez Ministerstwo Finansów i posiada pozwolenie na świadczenie usług bukmacherskich przez Internet, a także w punktach naziemnych. Firma przestrzega zasad odpowiedzialnej gry, a także dba o wysokie bezpieczeństwo danych osobowych i środków wpłacanych przez klientów. Także w tym aspekcie działalności możemy zatem pochwalić bukmachera i przyznać mu najwyższą ocenę.

Bukmacher po za angażowaniem się w sponsoring klubów sportowych, zajmuje się również inną formą działalności. Jest to oficjalny partner portalu sportowego Łączy Nas Pasja. LV BET jest również głównym sponsorem popularnej gali Fame MMA, w której występują celebryci i osoby znane z Internetu. Dzięki temu, gracze mogą liczyć na ekskluzywną ofertę zakładów na to wydarzenie w serwisie LV BET. Bukmacher wspierał również organizację Mistrzostw Europy w siatkówce mężczyzn w 2017 roku. To pokazuje, że firma chce budować prestiżową markę z szerokim zasięgiem na rynku.

Opinie o puntach naziemnych

Z ofertą bukmachera spotkamy się również w puntach naziemnych. W całej Polsce znajdziemy kilkadziesiąt salonów spełniających normy wysokiego standardu. W puntach dostępne są telewizory, a których możemy śledzić najważniejsze wydarzenia sportowe. Możemy również skorzystać ze specjalnych promocji przygotowanych wyłącznie dla graczy preferujących tradycyjną formę obstawiania zakładów bukmacherskich. Dzięki nim możemy obstawiać najważniejsze wydarzenia sportowe zyskując dodatkowe 14% do wygranych. Użytkownicy korzystający z punktów LV BET wysoko oceniają profesjonalną obsługę ze strony pracowników.

Aplikacja mobilna LV BET

Klienci mają do swojej dyspozycji funkcjonalną aplikację mobilną, którą możemy pobrać ze strony bukmachera. Coraz większa liczba użytkowników preferuje tą formę obstawiania ze względu na oszczędność czasu oraz możliwość typowania wyników w każdym miejscu. Przez długi okres czasu była to największa wada wymieniana w większości opinii na temat oferty LV BET. Bukmacher dopiero niedawno zadbał o funkcjonalną i wygodną aplikację dla swoich klientów. No cóż, warto było poczekać, ponieważ apka prezentuje się naprawdę dobrze i sprawia, że mobilne typy bukmacherskie są szybkie, a zarazem przyjemne dla graczy.

Na pewno warto również pochwalić bukmachera za przygotowanie specjalnej oferty promocyjnej, która jest dostępna wyłącznie dla użytkowników korzystających z aplikacji mobilnej. To kolejny sposób na obstawianie kuponów z większą wygraną. Aplikacja jest intuicyjna i prosta w obsłudze, dzięki czemu, klienci nie powinni mieć żadnych problemów z wygodnym tworzeniem kuponów. Za pośrednictwem LV BET mobile możemy założyć konto, dokonać wpłaty, obstawiać zakłady, korzystać z promocji, a także zlecać wypłaty. Możemy również liczyć na szybkie i profesjonalne wsparcie techniczne.

Metody płatności

Także w tym aspekcie znajdziemy istotne elementy, które zasługują na szczególną pochwałę. Zacznijmy od wpłat. Klienci mogą skorzystać ze wszystkich najpopularniejszych metod płatności: Błyskawiczne przelewy obsługiwane przez platformy pośredniczące Dotpay, Tpay oraz przelewy 24, karty płatnicze VISA / Mastercard, płatność mobilna BLIK, a także karta przedpłacona Paysafecard. Gracz może przelać pieniądze na swoje bukmacherskie konto także z pomocą elektronicznego portfela Paymenticon oraz Skrill. Wpłaty są realizowane błyskawicznie, dzięki czemu, od razu możemy przejść do obstawiania interesujących nas zakładów bukmacherskich.

Na uwagę zasługują błyskawiczne wypłaty. W serwisie LV BET wprowadzono usługę Rapid Pay, która pozwala na przelanie środków na konto bankowe w przeciągu 10 minut! Usługa ta jest dostępna w  godzinach 08:00 – 01:00 i dotyczy następujących banków: Mbank, Inteligo, PKO, Credit Agricole, Alior Bank, Volkswagen Bank, Nest Bank, IdeaBank oraz Get In Bank. Jeżeli jesteś klientem innego banku, przelew jest realizowany w tradycyjny sposób i dociera do odbiorcy w przeciągu 1-2 dni roboczych. Płatności realizowane w serwisie są darmowe i wiążą się ż dodatkowymi prowizjami.

LV BET zadbał zatem o bardzo rozwinięty model metod płatności, dzięki czemu, klienci są w stanie szybko i wygodnie wpłacać oraz wypłacać pieniądze. Jest to kolejny element, który zapracował na pozytywne opinie LV BET ze strony klientów serwisu.

Obsługa techniczna serwisu

Ostatnim aspektem, któremu postanowiliśmy się bliżej przyjrzeć, jest dział supportu i jakość obsługi klienta. Gracze mogą skontaktować się z pracownikiem serwisu za pośrednictwem wbudowanego live chatu, a także tradycyjnego formularza mailowego. Czas oczekiwania na odpowiedź nie jest zbyt długa. Zwykle, pracownik serwisu odpowiada w przeciągu kilku do kilkunastu minut. Co szczególnie istotne, szybka obsługa jest dostępna także w godzinach wieczornych oraz w weekendy, gdy większa liczba graczy aktywnie obstawia zakłady bukmacherskie.

W serwisie sprawnie przebiega również weryfikacja konta. Po załączeniu skanów dokumentu tożsamości, na potwierdzenie czekamy zaledwie kilkanaście minut. W związku z tym, obsługa techniczna również zasługuje na pochwały i pozytywne LV BET i opinie. Bukmacher przygotował również obszerny dział FAQ czyli najczęściej zadawane pytania. Znajdziemy w nim wiele ciekawych informacji na temat sposobu obstawiania zakładów oraz korzystania z bonusów i promocji.

Największe zalety bukmachera LV BET

Przechodzimy powoli do podsumowania. W tym celu postanowiliśmy wybrać i po krótce opisać najważniejsze zalety i wady serwisu bukmacherskiego LV BET. O renomie tej marki najlepiej świadczy duża przewaga mocnych stron. Pozytywne opinie LV BETprzede wszystkim dotyczą atrakcyjnych i różnorodnych promocji. Nie jest to jednak jedyny aspekt, który zapracował na pozytywne opinie ze strony graczy. Poniżej prezentuje główne atuty, którymi odznacza się serwis bukmacherski LV BET:

 • Obszerna oferta zakładów – w serwisie znajdziemy wszystko to, co powinny zawierać dobrze rozwinięte zakłady bukmacherskie. Mamy kilkadziesiąt dyscyplin sportowy, zakłady specjalne, rozwinięta sekcję live, a także sporty wirtualne. Imponująco prezentuje się również liczba zakładów na esport, co korzystnie wpływa na LV BET i opinie. Na duży plus oceniamy również wysokość kursów oraz specjalne oferty na najważniejsze wydarzenia sportowe.
 • Ciekawy bonus powitalny – bukmacher oferuje nam bardzo oryginalną ofertę powitalną w formie premii kursowej. Przy dwóch pierwszych wpłatach możemy otrzymać bonus o równowartości 1500 złotych. Dla nowych graczy przewidziano również bonus bez depozytu o wartości 20 PLN.
 • Oferta promocyjna – LV BET nieprzypadkowo jest uważany za jednego z najlepszych bukmacherów pod kątem najlepiej rozwiniętej oferty bukmacherskiej. W serwisie znajdziemy szereg stałych promocji, a także okresowe okazje związane z najważniejszymi wydarzeniami sportowymi. Nie brakuje również turniejów, w których wykazać mogą się najbardziej aktywni klienci serwisu. Promocje są dostępne zarówno w serwisie i aplikacji, jak również w punktach naziemnych.
 • Program lojalnościowy – w LV BET żadna stawka nie pójdzie na marne. Za regularne obstawianie zakładów w serwisie zbieramy punkty, a następnie możemy je wymienić na pieniądze.
 • Strefa VIP – w serwisie przygotowano zamkniętą strefę VIP, do której możemy dostać się poprzez specjalne zaproszenie za szczególną aktywność. Przynależność wiąże się z dodatkowymi profitami: ekskluzywnymi promocjami, zaproszeniami na spotkania, a także biletami na ważne wydarzenia sportowe. Konto VIP posiada również indywidualnego opiekuna.
 • Sprawna i szybka obsługa – klienci bukmachera zawsze mogą liczyć na szybką i profesjonalną pomoc ze strony pracowników serwisu. Czas oczekiwania na odpowiedź jest krótki nawet w bukmacherskich godzinach szczytu.
 • Liczne udogodnienia – aby obstawianie zakładów bukmacherskich w LV BET było bardziej opłacalne, bukmacher proponuje nam szereg udogodnień: szybkie wypłaty Rapid Pay, funkcję Cashout, szybką rejestrację, wygodną i nowoczesną aplikację mobilną.

Lista zalet po stronie zakładów bukmacherskich LV BET jest bardzo rozległa. Nie może zatem dziwić, że tak wielu klientów decyduje się na wybór tego operatora. Z całą pewnością jest to rzetelny i solidny bukmacher, który ciągle ulepsza swoją ofertę i stara się wprowadzać nowe udogodnienia dla graczy. To sprawia, że wybór LV BET na pewno okaże się satysfakcjonujący zarówno dla doświadczonych typerów, jak również osób rozpoczynających swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi.

Słabsze strony serwisu

W zasadzie ciężko znaleźć istotne, słabe strony serwisu bukmacherskiego LV BET. Bukmacher pod każdym kątem zadbał o najwyższą jakość usług. Wgłębiając się w LV BET i opinie graczy znaleźliśmy jednak kilka minusów, które są wymieniane najczęściej. Nie wpływają one szczególnie mocno na ostateczną ocenę usług, ale bukmacher powinien wziąć je pod uwagę:

 • Brak tradycyjnego bonusu na start – bonus kursowy to niewątpliwie bardzo oryginalna oferta powitalna, która przy odrobinie szczęścia pozwala na znaczne powiększenie kapitału początkowego. Jednak niektórzy gracze preferują tradycyjny bonus w formie pieniędzy przyznany do pierwszej wpłaty. Bukmacher może pomyśleć o wprowadzeniu alternatywy dla takich graczy.
 • Brak chatu dla graczy – w niektórych serwisach bukmacherskich wprowadzono chat, w którym klienci mogą się ze sobą komunikować, dzielić spostrzeżeniami, a także wysyłać sobie swoje typy bukmacherskie. W LV BET jak na razie nie znajdziemy takiego chatu dla użytkowników.
 • Brak transmisji online – jest to niewielka wada biorąc pod uwagę, że taka funkcja jest dostępna w bardzo nielicznych serwisach bukmacherskich. Na chwilę obecną, w LV BET gracze nie mogą liczyć na oglądanie transmisji online w sekcji zakładów na żywo.

Biorąc pod uwagę wszystkie zalety, powyższe minusy są mało istotne i nie powinny mieć większego wpływu na pozytywne LV BET i opinie. Bukmacher pod wieloma względami odznacza się najwyższą jakością usług, a powyższe minusy warto traktować bardziej jako pewne elementy, które byłyby mile widziane przez klientów w przyszłości. Kto wie, biorąc pod uwagę imponujący rozwój marki LV BET i opinie, nie da się wykluczyć, że oferta zostanie poprawiona.

LV BET opinie – podsumowanie

Zakłady bukmacherskie LV BET i opinie solidnie zapracowały na szyki rozwój swojej marki. Biorąc pod uwagę całokształt oferty, nie dziwi nas fakt, że firma została nominowana do nagrody w kategorii „Wchodzącej gwiazdy zakładów bukmacherskich” w międzynarodowym plebiscycie. Niewielu bukmacherów w ciągu trzech lat działalności zdołało osiągnąć tak imponujący poziom i przekonać do siebie tak wielu nowych klientów. Pełna oferta serwisu robi na nas duże wrażenie.

Przede wszystkim, warto docenić fakt, że bukmacher LV BET opinie zadbał o rozwój wszystkich sekcji w swoim serwisie. Możemy liczyć na obszerną ofertę zakładów, z czego na pochwałę zasługują liczne zakłady na wydarzenia esportowe. Bukmacher proponuje nam liczne bonusy i promocje bukmacherskie, które niejednokrotnie pozwolą nam powalczyć o większą wygraną. Na pozytywne opinie LV BET i opinie zasługuje rozwinięty program lojalnościowy oraz zamknięta strefa VIP.

Absolutnie nie dziwi nas fakt, że liczne rankingi bukmacherskie umieszczają LV BET i opinie na miejscu lidera lub w ścisłej czołówce. Marka pod wieloma względami imponuje profesjonalizmem i przyjaznym podejściem do wszystkich klientów. Warto obserwować dalszy rozwój zakładów bukmacherskich LV BET opinie, ponieważ ta firma z całą pewnością nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. LV BET to legalny operator działający w naszym kraju zgodnie z licencją Ministra Finansów. Bukmacher może świadczyć swoje usługi w serwisie internetowym oraz sieci punktów naziemnych.

 

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem