Fortuna opinie

03.01.2020
Fortuna to jeden ze starszych bukmacherów, który na polskim rynku funkcjonuje już od 1996 roku. Bez wątpienia jest to również jeden z najpopularniejszych wybór wśród polskich graczy.

Legalny bukmacher może się pochwalić rozbudowaną ofertą, dużym bonusem powitalnym, a także ciekawymi promocjami. Postanowiliśmy sprawdzić, co na temat tego operatora sądzą klienci. Uzyskane Fortuna opinie skonfrontowaliśmy również z naszą obiektywną recenzją. Czy Fortuna to zaufana marka bukmacherska, w której warto obstawiać zakłady bukmacherskie?

fortuna opinie

Jak oceniamy zakłady bukmacherskie Fortuna?

Na forach internetowych można znaleźć wiele opinii graczy na temat poszczególnych aspektów działalności Fortuny. Komentarze dotyczą zarówno samej oferty, promocji, jak również ogólnego funkcjonowania serwisu. Poniżej wymieniamy najważniejsze kryteria, w których sprawdziliśmy oceny klientów pod adresem zakładów bukmacherskich Fortuna. Zestawiamy je również z naszymi indywidualnymi odczuciami na temat jakości świadczonych usług.

Zakłady sportowe

Największym obszarem usługowym Fortuny są oczywiście zakłady bukmacherskie przedmeczowe dostępne na kilkadziesiąt dyscyplin sportowych. Największym uznaniem klientów cieszą się takie dyscypliny jak: piłka nożna, tenis, koszykówka, hokej na lodzie, siatkówka, piłka ręczna. W serwisie nie brakuje również mniej popularnych sportów, takich jak: krykiet, rugby, szachy czy wyścigi powietrzne. W związku z tym, gracze mają całkiem szeroką gamą zakładów do wyboru. Na pochwałą na pewno zasługuje różnorodność oferty na sport piłka nożna, dzięki czemu, każdy klient może znaleźć coś dla siebie.

Przeglądając opinie Fortuna możemy dowiedzieć się dużo dobrego na temat wysokości kursów. Te stoją na wysokim poziomie i oferują graczom wysokie wygrane. Nie brakuje również specjalnych promocji, dzięki którym możemy skorzystać z wyższych kursów na ważne wydarzenia sportowe. W serwisie przygotowano funkcje Cashout, która pozwala na wcześniejsze zamknięcie aktywnych kuponów. Daje to większą kontrolę nad obstawionymi zakładami. Ponadto, klienci chwalą możliwość szybkiego stworzenia ciekawych zakładów wielokrotnych z wysokim kursem całkowitym.

Zakłady bukmacherskie na żywo

Gracze cenią sobie również ciekawą sekcję zakładów na żywo. Każdego dnia, w serwisie Fortuny możemy znaleźć przynajmniej kilkaset ciekawych rynków dostępnych w zakładach live. Do naszej dyspozycji pozostają obszerne statystyki oraz wygodny Match Tracker, który pozwala śledzić przebieg meczu. Pozytywne oceny Fortuna chwalą ciekawe promocje na obstawianie na żywo, dzięki czemu, kupon live może się okazać jeszcze bardziej zyskowny. Kolejnym, dużym plusem, jest live chat, na którym gracze mogą wspólnie zastanawiać się nad typowaniem wyników spotkań. Możemy również udostępnić swój kupon lub sprawdzić sugestie innych typerów.

Wirtualne Sporty

Legalny bukmacher przygotował również sekcje sportów wirtualnych, która cieszy się umiarkowanym zainteresowaniem ze strony graczy. Obstawianie wydarzeń sterowanych w całości przez algorytm komputerowy jest oczywiście bardzo ryzykowne i często kończy się nieprzewidzianym scenariuszem. Plusem na pewno są ciekawe promocje, które pozwolą rekreacyjnym graczom wyciągnąć coś więcej z virtuali. Tę sekcję traktujemy bardziej jako ciekawy dodatek, ale nie uwzględniamy jej specjalnie w końcowej opinii na temat pełnej oferty.

Kursy na wirtualne sporty potrafią być na prawdę bardzo imponujące. Co więcej właśnie największe kursy potrafią wygrywać w tej sekcji. Dzięki temu bardzo szybko można zasilić swoje konto o dodatkowe środki. Oczywiście należy pamiętać że jest to typowo gra losowa i tylko nasze wyczucie a także losowość sytuacji może nam pomóc wygrać dodatkowe środki. Jeśli jednak lubimy spędzać czas na rozgrywce wirtualnej to jest ona jak najbardziej nam rekomendowana. Szczególnie w momencie kiedy jest przerwa piłkarska a my sami nie mamy co typować w danym dniu.

Tworząc odpowiedni kupon z tymi rozgrywkami będziemy z pewnością bardzo dobrze się bawić. Natomiast nasze konto może bardzo szybko zostać zasilone o dodatkowe środki, które przeznaczymy następnie przykładowo na dalszą grę, lecz przy pomocy prawdziwych drużyn. Ważne są dobre strony tej rozgrywki, które dają nam wiele zabawy.

Zakłady bukmacherskie na esport

Zakłady bukmacherskie na esport nie są akurat najmocniejszą stroną bukmachera Fortuna. Znajdziemy tu w zasadzie tylko typy na Counter Strike oraz League of Legends. Tymczasem, coraz większa liczba klientów oczekuje obszernej sekcji z zakładami na wydarzenia esportowe. W związku z tym, nieco skromna oferta w tym aspekcie odbija się na opiniach niektórych klientów, którzy chcieliby w Fortunie obstawić także inne dyscypliny esportowe. W porównaniu do kilku konkurencyjnych serwisów, legalny bukmacher Fortuna z całą pewnością powinien zastanowić się nad rozbudowaniem tej sekcji.

Zakłady bukmacherskie specjalne w serwisie Fortuna

Na pewno warto wymienić kilka udogodnień, które umilają nam obstawianie zakładów bukmacherskich w serwisie Fortuna. Jak już wspomnieliśmy, oceny na temat serwisu ciepło chwalą trzy promocje, które pozwalają zagrać o większe pieniądze. Zwykle dotyczą one popularnych wydarzeń sportowych, dzięki czemu, częściej mamy okazję wykorzystać lepsze kursy. Na pozytywne oceny Fortuna zapracowały poniższe zakłady specjalne:

  • Superoferta – ta sekcja jest szczególnie przyjazna graczom nastawionym na obstawianie zakładów wielokrotnych. Przy kuponie z odpowiednią liczbą zdarzeń możemy dodać typy z Superoferty z wyższym kursem specjalnym. Różnice są naprawdę spore i potrafią znacząco wpłynąć na kurs całkowity Twojego kuponu.
  • Hit Dnia – Najpopularniejsze zdarzenia danego dnia możemy obstawić w tej sekcji z wyższym kursem całkowitym. Często znajdziemy tu bardzo wyrównane pojedynki.
  • Ekspert+ – to coś w rodzaju totalizatora bukmacherskiego. Gracz może obstawić na jednym kuponie wydarzenia wybrane przez bukmachera. Trafienie jak największej liczby zdarzeń oznacza atrakcyjny bonus pieniężny.

Oceny graczy na temat oferty bukmachera

Pełna oferta zakładów bukmacherskich w serwisie Fortuna prezentuje się naprawdę dobrze. Pozytywne oceny doceniają różnorodność, wysokie kursy, a także ciekawe promocje, które pozwalają zagrać na lepszych warunkach. Pamiętamy również, że Fortune organizowane są mistrzostwa typerów, które pozwalają aktywnym graczom rywalizować o wysokie nagrody. Drobnym minusem tego operatora jest stosunkowo skromna oferta na esport. Całokształt oferty zasługuje jednak na wysoką notę, a pozytywne opinie Fortuna są pełni zasłużone.

Kursy u bukmachera Fortuna są zdecydowanie na plus i pomogą nam osiągnąć jeszcze lepsze wyniki z gry. Oczywiście mówimy tutaj o tym, jak wyglądają kursy Fortuna na tle innych bukmacherów. Pod tym względem nie możemy zarzucić niczego bukmacherowi, ponieważ spisuje się on dobrze. Średnia kursów na najważniejsze spotkania ma się bardzo dobrze i pozwoli nam cieszyć się dodatkowymi złotówkami, które powędrują na nasze konto, jeśli wygramy konkretny zakład.

Jeśli jeszcze nie mamy konta u tego bukmachera to jest to dobra okazja do tego, aby je zgarnąć. Dzięki temu także zyskamy bonus, który przybliży nas do kolejnych, dodatkowych środków, które możemy zgromadzić na naszym koncie, zawierając pierwsze zakłady. Patrząc na spis treści u tego bukmachera to mamy wszystko co potrzebne jest nam do udanej gry. Wszystkie opcje jak i warunki odnośnie rozgrywki są tutaj jak najbardziej spełnione. Jeśli więc szukamy dobrego bukmachera, to Fortuna z pewnością za takiego może dziś uchodzić.

Bonus powitalny dla nowych graczy Fortuna

Ważnym wyznacznikiem, który w bardzo dużej mierze wpływa na oceny graczy pod adresem serwisu bukmacherskiego jest oczywiście bonus powitalny. Liczymy na jak największy prezent, który umili nam grę i sprawi, że pierwsze kupony będą bardzo lukratywne. Fortuna Kod promocyjny Fortuna w opinii graczy prezentuje się naprawdę dobrze. My również wystawiamy mu wysoką notę. Szczególnie, że nowi klienci w serwisie Fortuny mogą liczyć na aż trzy prezenty powitalne. Poniżej opisujemy komentarze graczy na temat poszczególnych elementów oferty powitalnej.

Bonus bez depozytu

Nowi klienci w serwisie Fortuna mogą wykorzystać atrakcyjny bonus bez depozytu, który jest przyznawany w formie punktów w programie lojalnościowym. Możemy je wymienić na darmowy zakład o wartości 20 PLN i rozpocząć obstawianie bez ryzyka straty swojego kapitału. To dobra okazja by zapoznać się z serwisem i sprawdzić, czy jest dobra opcja spełniająca nasze oczekiwania. Bonus bez depozytu jest przyznawany za pełną rejestrację konta i przejście procesu weryfikacji.

Zakład bez ryzyka

Kolejnym atutem, który bardzo mocno wpływa na pozytywne Fortuna i oceny jest zakład bez ryzyka o wartości 100 złotych. Wystarczy dokonać pierwszej wpłaty i obstawić kupon spełniający warunki promocji. Jeśli przegrasz swój pierwszy zakład po dokonaniu depzoytu, otrzymasz zwrot stawki czyli cashback do kwoty maksymalnej 100 złotych. W opinii wielu klientów, zakład bez ryzyka bywa lepszą ofertą niż klasyczna premia depozytowa. Ogromnym plusem tego bukmachera jest możliwość skorzystania zarówno z zakładu bez ryzyka, jak również bonusu depozytowego.

Premia powitalna do pierwszej wpłaty

Bonus Fortuna dla nowych klientów rządzi się swoimi prawami. Przede wszystkim, tutaj warunek obrotu występuje przed przyznaniem premii. Po dokonaniu wpłaty mamy do dyspozycji zakład bez ryzyka. Jeśli jednak uda nam się czterokrotnie obrócić pierwszą wpłatą na zakładach wielokrotnych z kursem min. 1,90, po wykonaniu zadania otrzymamy bonus o wartości pierwszego depozytu. W ten sposób możemy zgarnąć dodatkowe 1000 złotych na grę w serwisie.

Opinie Fortuna na temat oferty powitalnej

Oferta powitalna przygotowana przez bukmachera w pełni zasługuje na pozytywne opinie Fortuna. W końcu możemy tu otrzymać aż trzy prezenty powitalne: bonus bez depzoytu, zakład bez ryzyka, a także bonus do pierwszej wpłaty. W sumie, aż 1120 złotych przyznanych za dołączenie do serwisu. Na rynku spotkamy oczywiście bukmacherów, którzy proponują swoim klientom większy bonus. Jednak bardzo często w parze z nim idzie również restrykcyjny warunek obrotu, przez co ciężko jest obronić otrzymany bonus. Fortuna pod tym względem odznacza się uczciwymi i stosunkowo łagodnymi warunkami.

W pełni zgadzamy się z tym, że ranking bukmacherów słusznie umieszcza bonus powitalny Fortuna w ścisłej czołówce ofert powitalnych. To rzetelny serwis, który nie próbuje oszukiwać swoich klientów niezrozumiałym zasadami. Przedstawione warunki są czytelne i przejrzyste. W związku z tym, podpisujemy się pod pozytywnymi opiniami innych graczy.

Szybka rejestracja w Fortunie

Czasami zależy nam na czasie i chcemy szybko otworzyć konto u bukmachera, by móc skorzystać z ciekawej promocji. W serwisie Fortuna dostępna jest szybka rejestracja, dzięki której, nowo konto otworzymy w ciągu kilku minut bez konieczności załączania skanów dokumentu tożsamości. W praktyce, musimy dopełnić ten obowiązek w przeciągu 28 dni od momentu rejestracji. Inaczej utracimy możliwość dalszego obstawiania. Ponadto, tymczasowe konto może obstawić zakłady do 5000 PLN oraz nie może dokonywać wypłat. Zaznaczmy również, że tylko zweryfikowani użytkownicy mogą odebrać bonus bez depozytu.

Niemniej jednak, coraz szersze grono klientów zwraca uwagę na to, czy wybrany bukmacher oferuje szybką rejestrację. Fortuna pod tym względem zasługuje na pozytywne oceny, choć drobnym minusem jest limit czasowy do 28 dni, podczas, gdy wielu innych bukmacherów nie ustanawia tego limitu. Tak czy inaczej, i tak musimy dokonać weryfikacji by móc wypłacić pieniądze.

Aplikacja Fortuna mobile w opinii graczy

Coraz większa liczba graczy obstawia zakłady bukmacherskie z poziomu aplikacji mobilnej. To wygodna forma obstawiania, która pozwala zaoszczędzić czas. W związku z tym, Fortuna i oceny bardzo mocno zwracają uwagę na aktualną wersję aplikacji mobile. Ta prezentuje się naprawdę nieźle i spełnia trzy najważniejsze kryteria: atrakcyjny wygląd, funkcjonalność, a także bezpieczeństwo. Z poziomu aplikacji Fortuna mobile możemy zarejestrować konto, odebrać bonus, dokonać wpłaty, a także obstawiać wszystkie zakłady w ofercie. Fortuna i  oceny graczy na temat aplikacji są zatem bardzo przychylne.

Dostępne bukmacherskie metody płatności

W serwisie możemy dokonać błyskawicznej wpłaty za pośrednictwem kilku metod płatności: szybkich przelewów bankowych, BLIK, karty płatniczej oraz portfeli wirtualnych. Pieniądze są natychmiast dostępne na naszym koncie. Klienci chwalą również sprawną realizację wypłat. Ich zdaniem, wypłacone środki najczęściej są dostępne już na drugi dzień na koncie bankowym. Oczywiście Fortuna nie pobiera żadnych prowizji ani dodatkowych opłat od zrealizowanych wypłat.

Korzystając ze strony bukmachera warto wiedzieć jak wpłacać. Jeśli chcemy szybko wpłacać, wybierajmy opcję Dotpay na naszym koncie.

Obsługa klienta i techniczna w serwisie

Z usług bukmachera korzysta bardzo duża grupa klientów. Fortuna to jeden z największych bukmacherów na polskim rynku, dlatego obsługa klienta jest ważna. W związku z tym, kontakt z pracownikiem serwisu jest bardzo ważnym aspektem, na który zwracają uwagę klienci. Tymczasem, tutaj możemy zauważyć istotną wadę bukmachera. Niedostępny jest livechat z poziomu strony bukmachera. Możemy natomiast skorzystać z formularza kontaktowego, Twittera lub Facebooka.

Zdaniem klientów, czas oczekiwania na odpowiedź zależy od szczęścia oraz od pory dnia. Wieczorami oraz w weekendy, gdy najwięcej graczy korzysta z oferty serwisu, o kontakt jest najtrudniej. Czasami musimy poczekać nawet kilkadziesiąt minut na odpowiedź. Natomiast nawet do kilku godzin może potrwać oczekiwanie na zatwierdzenie naszych dokumentów celu zweryfikowania konta.

Jeśli potrzebujemy informacji na temat naszego konta, warto skorzystać z pomocy. Na stronie bukmachera jest czat, który wszystkie wątpliwości i pytania wyjaśni z nami szybko. Każde konto traktowane jest priorytetowo, dlatego też bukmacher ma tak dobre oceny. Na stronie znajdziemy oczywiście dostęp do telefonu i maila w razie takiej potrzeby. Aby uzyskać informacje odnośnie konta gracza skorzystajmy z pomocy bukmachera na stronie.

Najważniejsze atuty bukmachera Fortuna

Całokształt działalności zakładów Fortuna jest pozytywnie oceniany przez graczy. Możemy wyróżnić kilka najważniejszych aspektów, które wpłynęły na tak wysoką ocenę. Naszym zdaniem, pozytywne opinie Fortuna są następstwem następujących atutów:

  • Bogata oferta zakładów sportowych – klienci mają do wyboru różnorodne rynki oraz liczne szczeble rozrywkowe. Dobrze prezentuje się zarówno oferta przedmeczowa, jak również zakłady na żywo. Dodatkowym urozmaiceniem są sporty wirtualne.
  • Nowoczesne funkcje serwisu – bukmacher podąża za aktualnymi trendami i stara się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów. Możemy zatem liczyć na nowoczesną opcję cashout, rozbudowaną aplikację mobilną, a także szybką rejestrację nowych kont.
  • Bonus powitalny – to jeden z najważniejszych atutów bukmachera. Nowi klienci Fortuny mogą liczyć na trzy prezenty startowe: bonus bez depozytu 20 złotych, zakład bez ryzyka 100 złotych, a także premię depozytową do 1000 złotych. Przychylne oceny Fortuny mówią o jednym z najlepszych bonusów bukmacherskich na rynku.
  • Oferta promocyjna – bukmacher w każdym tygodniu proponuje nam ciekawe promocje związane z najważniejszymi wydarzeniami sportowymi. Dużym plusem jest to, że każdy gracz znajdzie tu ciekawą promocję dla siebie.
  • Profity dla aktywnych graczy ­– regularne obstawianie w serwisie Fortuna popłaca. Mamy tu program lojalnościowy, w którym zbieramy punkty i wymieniamy je na cenne nagrody, a także mistrzostwa typerów z bardzo dużą pulą nagród.
  • Funkcjonalność serwisu i aplikacji mobilnej – pracownicy bukmachera stanęli na wysokości zadania i przygotowali bardzo przejrzysty oraz funkcjonalny serwis, w którym obstawianie zakładów jest proste i przyjemne. Równie dobrze prezentuje się nowoczesna aplikacja mobilna.
  • Inne bonusy bukmacherskie – jest tego dużo

To tylko niektóre zalety, które naszym zdaniem są w przypadku zakładów najistotniejsze. naszym zdaniem, najważniejsze jest to, że każdy gracz może tu liczyć na ciekawe okazje, które pozwolą mu zagrać o większe pieniądze. Ponadto, bukmacher wciąż stara się ulepszać swoją ofertą promocyjną, dzięki czemu, raz po raz jesteśmy pozytywnie zaskoczeni kolejną, ciekawą promocją. Pozytywne opinie Fortuna są w pełni zasłużone i nie może dziwić fakt, że wiele niezależnych rankingów umieszcza tego bukmachera w ścisłej czołówce.

Czy serwis ma jakiekolwiek wady?

W zasadzie znaleźliśmy tylko kilka istotnych punktów, w których opinie Fortuna mogą być nieco mniej przychylne. Pierwszym jest skromna oferta na zakłady esportowe. Dostępne są tylko najważniejsze wydarzenia. Biorąc pod uwagę, że coraz większa liczba graczy obstawia esport, bukmacher powinien jak najszybciej pomyśleć o rozbudowaniu tej oferty. Minusem jest również brak live chatu, poprzez który moglibyśmy się skontaktować z pracownikiem serwisu. Do naszej dyspozycji oddano klasyczny formularz kontaktowy. Nie są to jednak bardzo istotne minusy, które wyjątkowo drastycznie wpływałyby na oceny klientów.

Fortuna oceny graczy – podsumowanie

Liczne rankingi bukmacherskie dostępne w sieci plasują Fortunę w ścisłej czołówce najlepszych bukmacherów. Marka z wieloletnim doświadczeniem cieszy się zaufaniem graczy i wciąż jest wybierana przez szerokie grono nowych klientów. Patrząc obiektywnie na całokształt oferty, pozytywne opinie Fortuna są w pełni uzasadnione. Bukmacher niewątpliwie należy do absolutnego topu, a obstawianie zakładów za pośrednictwem jego serwisu jest bardzo opłacalne dla graczy ze względu na wysokie kurs oraz ciekawe oferty promocyjne.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem