Etoto opinie

15.01.2020
Etoto to doświadczona marka bukmacherska, która funkcjonuje na polskim rynku od 2010 roku. Przez wiele lat bukmacher pozostawał w cieniu popularniejszej konkurencji.

Początek 2018 roku przyniósł jednak wielkie zmiany i zaoferował nam całkowicie nową jakość. Bardzo szybko pojawiły się pozytywne Etoto opinie, a marka zdołała wyjść z cienia i zdobyć duży rozgłos. Postanowiliśmy sprawdzić, czy obecnie jest to dobre miejsce do obstawiania zakładów bukmacherskich. W tym celu postanowiliśmy przetestować wszystkie aspekty funkcjonowania bukmachera Etoto.

Jak oceniamy serwis bukmacherski Etoto?

Nasza obszerna opinia została stworzona na podstawie wszystkich aspektów działalności bukmachera eToTo. Pełną ofertę rozłożyliśmy na czynniki pierwsze oceniając każdy czynnik z osobna. Bardzo istotne były dla nas opinie innych graczy pod adresem tego bukmachera eToTo. Postanowiliśmy po skonfrontować je z naszymi odczuciami. Trzeba przyznać, że bukmacher zadbał o naprawdę ładną i nowoczesną stronę bukmacherską, która dba o pozytywne, pierwsze wrażenie.

W naszej recenzji znajdziesz opis pełnej oferty zakładów bukmacherskich, opinie na temat bonusów Etoto i promocji, ocenę serwisu od strony technicznej, a także mocne i słabe strony. Dzięki temu, szybko sprawdzisz, czy Etoto to bukmacher, który sprosta Twoim indywidualnym oczekiwaniom. Jedno jest pewne, rebranding z 2018 roku przyniósł oczekiwany efekt i sprawił, że marka stała się bardzo ważnym punktem na bukmacherskiej mapie w naszym kraju.

Oferta zakładów bukmacherskich w serwisie

W pierwszej kolejności postanowiliśmy przyjrzeć się ofercie zakładów. Wiemy, że dla wielu graczy najistotniejsze są oczywiście promocje i bonusy Etoto. Jednak co nam po bonusowych środkach Etoto gdy brakuje okazji do ich optymalnego zadysponowania? Pełna oferta bukmachera Etoto dzieli się na dwie przewodnie sekcje: zakłady przedmeczowe oraz zakłady live. Oczywiście serwis zaoferuje nam również obstawianie wydarzeń sportowych, a także zakłady specjalne z dziedziny polityki, rozrywki oraz finansów. Sprawdźmy, czy w serwisie bukmacherskim Etoto nie grozi nam nuda.

Zakłady przedmeczowe

Zacznijmy od sekcji zakładów przedmeczowych. W prawym panelu znajdziemy Mecz Dnia dostępny po wyższym kursie, popularne wydarzenia cieszące się największym zainteresowaniem graczy, a także pełną listę dostępnych dyscyplin. Najwięcej rynków zaoferują nam takie sporty jak: piłka nożna, tenis, siatkówka, koszykówka, hokej na lodzie oraz piłka ręczna. Bukmacher eToTo proponuje również wszelkie wyścigi oraz sporty walki, a także dyscypliny dla prawdziwych koneserów: darts, badminton, futbol gaelicki, netball czy surfing. Trzeba przyznać, że niektóre z dostępnych w Etoto dyscyplin ciężko spotkać w innych serwisach.

Serwis Etoto jest nie tylko przyjemny dla oka, ale również umożliwia proste i szybkie zawieranie zakładów na interesujące nas zdarzenia. W sekcji kuponu po prawej stronie możemy stworzyć zakład pojedynczy, wielokrotny oraz systemowy. Bukmacher Etoto wśród dostępnych rynków zadbał o wszystkie rodzaje zakładów ważne z perspektywy gracza: under/over, handicap, dokładny wynik oraz wiele więcej. Najważniejsze wydarzenia w codziennej ofercie możemy znaleźć w zakładce Etoto Plus, gdzie możemy również liczyć na wyższe kursy bukmacherskie.

Zakłady live

Bukmacher Etoto zadbał o imponujący rozwój sekcji zakładów live. Obecnie, prezentują się one naprawdę dobrze i zachęcają graczy do tworzenia kuponów w czasie rzeczywistym. Mamy do wyboru różnorodne zdarzenia z wielu dyscyplin. Duże emocje zapewniają szybkie rynki, czyli zakłady, które obstawiamy na nadchodzące minuty spotkania. To dynamiczna forma obstawiania, która w przeciągu kilkudziesięciu sekund weryfikuje nasz kupon. To dobra propozycja dla graczy, którzy oglądają mecz i na bieżąco obserwują przebieg spotkania.

W serwisie Etoto znajdziemy również wizualizacje, które informują nas o przebiegu spotkania, a także obszerne statystyki, które ułatwiają zawarcie odpowiedniego zakładu. Kolejnym udogodnieniem jest kalendarz spotkań dostępnych w ofercie na żywo, a także sekcja z aktualnymi wynikami. Prawdziwą bombą zasługującą na duże wyróżnienie są transmisje na żywo dla aktywnych graczy. Choć na razie nie ma ich zbyt wiele, jest to czynnik, który zasługuje na ogromne pochwały i znajduje odzwierciedlenie w pozytywnych opiniach ze strony klientów.

Zakłady na esport

W serwisie bukmacherskim Etoto, sekcja esportu została umieszczona wśród innych dyscyplin sportowych. Najczęściej znajdziemy tu najważniejsze wydarzenia związane z Counter Strike, League of Legends, Overwatch oraz Dota 2. Sympatycy esportu powinni znaleźć w Etoto interesujące ich zakłady bukmacherskie. Warto nadmienić, że operator regularnie proponuje ciekawe promocje, które sprawiają, że zakłady na esport stają się dla gracza bardziej opłacalne.

Sporty wirtualne

Niestety, tutaj dochodzimy do istotnego braku w aktualnej ofercie zakładów Etoto. Sporty wirtualne z całą pewnością należą do nietypowej formy obstawiania. W końcu rywalizują tu drużyny oraz zawodnicy sterowani przez algorytm komputerowy. Niemniej jednak, sekcja znajduje zainteresowanie wśród wielu odbiorców, którzy stawiają na większe emocje oraz dobrą zabawę.

Klienci serwisu Etoto na chwilę obecną nie mogą niestety liczyć na sporty wirtualne. Należy jednak pamiętać, że zrealizowanie takiej sekcji wymaga czasu i sporych nakładów finansowych. Niewykluczone, że bukmacher eToTo w najbliższym czasie wprowadzi zatem ofertę virtuali. Niewątpliwie wpłynęłoby to korzystnie na opinie Etoto ze strony klientów.

Funkcja Cashout

Jak przystało na nowoczesnego bukmachera, Etoto zadbał o usługę Cashout, która jest ważnym udogodnieniem z perspektywy gracza. Opcja polega na wcześniejszym zamknięciu kuponu, na którym znajdują się wciąż aktywne i nierozstrzygnięte zdarzenia. W jakich sytuacjach możemy wykorzystać innowacyjną funkcję Cashout?

 • W przypadku zakładów pojedynczych, gracz może zamknąć kupon w momencie korzystnego dla siebie wyniku i odebrać gwarantowany zysk proponowanym nam przez automatyczny algorytm.
 • Przy zakładach wielokrotnych możemy natomiast zamknąć kupon w momencie, gdy mamy już pozytywnie rozliczone zdarzenia i obawiamy się, że ostatni typ okaże się nietrafiony.
 • Cashout można także wykorzystać do zminimalizowania strat. W momencie gdy przegrywamy, możemy zamknąć kupon ratując w ten sposób przynajmniej część stawki.

Proponowana wypłata Cashout jest automatycznie ustalana przez algorytm, który ocenia, jak blisko jesteśmy pozytywnego dla siebie rozstrzygnięcia. Oczywiście im bliżej, tym większą kwotę gwarantowaną będziemy mogli wycofać w danym momencie.

Wysokość kursów

Etoto pod względem wysokości kursów może konkurować z najpopularniejszymi markami w Polsce. Oferta zakładów prezentuje się pod tym względem bardzo dobrze i w pełni zasługuje na przychylne Etoto opinie. Wysokość kursów to oczywiście jeden z najważniejszych aspektów, który wpływa na to, czy korzystanie z usług danego bukmachera eToTo jest dla nas opłacalne. Dzięki konkurencyjnej ofercie Etoto, gracze mogą liczyć na atrakcyjne warunki obstawiania zakładów sportowych.

W ofercie znajdziemy również kilka sekcji, w których bukmacher eToTo proponuje nam podwyższony kurs. Dzięki temu, hitowe starcia często możemy zagrać z opcją większej wygranej. Podwyższone kursy bukmacherskie każdego dnia znajdziemy w ofercie: Mecz dnia oraz Etoto Plus. Jest to kolejny aspekt, który korzystnie wpływa na odbiór bukmachera eToTo przez doświadczonych typerów.

Opinie graczy na temat oferty zakładów Etoto

Na przestrzeni ostatnich miesięcy, zakłady bukmacherskie Etoto zanotowały imponujący progres pod względem ogólnej oferty. Aktywni klienci serwisu mogą liczyć na dużą liczbę różnorodnych zakładów z wielu dyscyplin. Coś dla siebie znajdą zarówno sympatycy najważniejszych sportów, jak również fani mniej popularnych wydarzeń. Dobrze prezentuje się również oferta na esport. Wydaje się, że główną wadą oferty bukmacherskiej Etoto jest brak sportów wirtualnych. Biorąc pod uwagę, że większość czołowych serwisów ma ją w swojej ofercie, jest to spore niedociągnięcie.

Na duży plus zaliczymy natomiast wysokie kursy, które sprawiają, że obstawianie zakładów w tym serwisie jest dużo bardziej opłacalne. Ponadto, znajdziemy sekcje specjalne, w których bukmacher eToTo każdego dnia proponuje nam podwyższone kursy na popularne wydarzenia sportowe. Dużym udogodnieniem jest funkcja Cashout, która pozwala na wcześniejsze zamknięcie kuponu. Daje to graczom znacznie większą kontrolę nad obstawianymi zakładami.

Bonusy i promocje bukmacherskie Etoto

Czas na aspekt, który jest najistotniejszy w przypadku nowych graczy, którzy oceniają bukmachera eToTo pod względem oferty powitalnej, a także promocji, które urozmaicą grę w przyszłości. Tutaj również Etoto zadbał o liczne zmiany, a także wprowadził ciekawą innowację związaną z darmowymi zakładami. Na odpowiednie uznanie liczyć mogą aktywni gracze. Bukmacher eToTo nie ma co prawda programu lojalnościowego, ale stałe promocje, z których można skorzystać co tydzień. W rezultacie, każdego dnia mamy do wyboru inną ofertę.

W tym aspekcie postanowiliśmy sprawdzić opinie Etoto zarówno pod kątem oferty powitalnej, jak również wszystkich promocji dostępnych dla stałych klientów. Sprawdźmy, czy dostępne oferty rzeczywiście pomogą nam zadbać o większy stan konta.

Bonus powitalny dla nowych graczy Etoto

W pierwszej kolejności zajmiemy się oczywiście bonusem powitalnym Etoto. Aktualnie, nowi gracze mogą otrzymać bonus 200% do 200 złotych w Etoto. Reasumując, najwyższa możliwa premia zostanie nam przyznana przy wpłacie na min. 100 PLN. W tym przypadku otrzymamy 200 PLN w prezencie. Nie jest to zbyt pokaźny bonus, szczególnie gdy weźmiemy pod uwagę warunek obrotu: gracze muszą czterokrotnie obrócić kwotę depozytu i bonus na zakładach z kursem min. 2,20.

Warto nadmienić, że całkiem niedawno w Etoto obowiązywał dużo lepszy bonus Etoto, w którym można było otrzymać ponad 1000 złotych na start, a dodatkowo dwa freebety o wartości 20 PLN, w tym jeden przyznawany bez depozytu. Ubiegły bonus Etoto był oceniany dużo wyżej. Aktualna oferta powitalna prezentuje się niestety mizernie, co w pełni oddają Etoto opinie ze strony nowych klientów. Nie możemy jednak wykluczyć, że bukmacher niebawem znacznie usprawni ten aspekt działalności.

Czy Etoto posiada program lojalnościowy?

W aktualnej ofercie bukmacherskiej Etoto nie znajdziemy programu lojalnościowego. System promocji został jednak zaprojektowany w taki sposób, aby stałe promocje były dostępne codzienne. Dzięki temu, w każdym tygodniu możemy skorzystać nawet z siedmiu innych ofert promocyjnych. To w oczywisty sposób premiuje aktywnych graczy, którzy codziennie obstawiają zakłady w tym serwisie. Aktywny udział w wydarzeniach promocyjnych pozwala gromadzić środki do wykorzystania na freebety.

Ciekawy system promocji dla stałych graczy

Każdego dnia możemy zgarniać w Etoto freebety czyli darmowe zakłady. W tym celu należy wykonywać zadania postawione nam w odpowiedniej ofercie promocyjnej. Najczęściej należy obstawić konkretną dyscyplinę lub stworzyć kupon wielokrotny z minimalnym kursem spełniającym wymogi regulaminu. Gdy prawidłowo wykonamy zadanie, na ekranie pojawi się okienku pop-up, w którym będziemy mogli odebrać nasz bonus Etoto. Trzeba przyznać, że to całkiem przyjemny i przemyślany system!

Co więcej, klienci w serwisie dysponują specjalnym saldem, na którym gromadzone są środki bonusowe Etoto, które możemy wykorzystać na darmowe zakłady. Wystarczy na kuponie zaznaczyć odpowiednią opcję, aby wykorzystać pieniądze przeznaczone na freebety. Taka innowacja jest pozytywnie oceniana przez opinie Etoto i na pewno wpływa na większą rozpoznawalność tej marki na polskim rynku bukmacherskim.

Liga VIP dla najbardziej aktywnych graczy

Bukmacher Etoto wprowadził do swojej oferty także zamkniętą sekcję VIP dla najbardziej aktywnych użytkowników. Dostęp do niej możemy otrzymać wyłącznie poprzez zaproszenie ze strony bukmachera. W tym celu należy wykazać się szczególną aktywnością: regularną grą na większe stawki, braniem udziału w wydarzeniach promocyjnych, częstymi wpłatami. Jakie korzyści płyną z dołączenia do zamkniętej grupy Liga VIP?

 • Priorytetowe wpłaty
 • Asystent przypisany do konta
 • Specjalny bonus powitalny Etoto za dołączenie do Ligi VIP
 • Ekskluzywne oferty promocyjne
 • Bonusy urodzinowe Etoto
 • Zaproszenia na wydarzenia sportowe i kulturalne, luksusowe wyjazdy

Warto zatem wykazać się szczególną aktywnością, aby otworzyć sobie dostęp do tak licznych korzyści. Liga VIP jest pozytywnie opisywany przez klientów, którzy dostąpili zaszczytu dołączenia do grupy najbardziej lojalnych klientów Etoto. Ich przychylne opinie najlepiej świadczą o tym, że warto wykazać się szczególną aktywnością w serwisie.

Najciekawsze promocje w serwisie Etoto

Bukmacher posiada w swojej ofercie kilka stałych ofert promocyjnych, z których możemy korzystać regularnie. Za wykonywanie odpowiednich zadań możemy otrzymać środki na nasze konto freebet. W ten sposób otworzymy sobie drogę do obstawiania zakładów całkowicie za darmo. Postanowiliśmy po krótce wymienić najważniejsze promocje, które są najcieplej oceniane przez Etoto opinie. Oto one:

 • Bonus Return Etoto – promocja dla wszystkich fanów tenisa ziemnego. Obstawiając wybrane wydarzenia i tworząc kupony spełniające warunki promocji, gracz może otrzymać bonus 100 PLN Etoto co tydzień.
 • Weekendowe granie – wykaż się odpowiednią aktywnością w weekend i obstaw przynajmniej trzy kupony na kwotę 50 PLN. Otrzymasz dodatkowe 40 PLN na konto freebet.
 • Typuj naszą – obstawianie polskich lig piłkarskich to wymagające zadanie. W Etoto możesz w ten sposób zyskać dodatkowo 50 PLN co tydzień.
 • Topowe wydarzenia – bukmacher przygotowuje każdego dnia najpopularniejsze zdarzenia z ciekawym kursem. W każdym tygodniu możesz skorzystać z tej promocji, obstawić wybrane przez serwis zdarzenia i zebrać dodatkowe 50 PLN.
 • E-granie – atrakcja dla wszystkich fanów zakładów na esport. Typowanie wyników wydarzeń w tej sekcji może przynieść dodatkowe 40 PLN.
 • Kornery – obstaw zakłady za min. 50 PLN na liczbę rzutów rożnych, a niezależnie od rezultatu kuponu otrzymasz dodatkowe 25 PLN.
 • Mniej/Więcej – jest to bardzo podobna promocja do tej opisanej powyżej, tyle tylko, że zamiast kornerów obstawiamy sumę goli. Czeka dodatkowy bonus 25 PLN w Etoto.
 • Nocne granie – jeśli jesteś fanem najważniejszych, amerykańskich lig sportowych (NHL, NBA, MLS, MLB lub NFL), możesz otrzymać bonus Etoto za obstawianie tych zdarzeń w funkcji live. Możesz otrzymać dodatkowe 50 PLN na grę.

Co szczególnie istotne, wszystkie promocje proponowane przez Etoto mogą być wykorzystywane raz w tygodniu. A zatem, jeśli skorzystasz ze wszystkich ofert dostępnych w danym tygodniu, możesz powiększyć swój stan konta o prawie 400 złotych! Etoto często proponuje również promocje okresowe związane z najważniejszymi wydarzeniami sportowymi. Jest zatem z czego wybierać i cieszyć się grą z większymi wygranymi na kuponach.

Opinie graczy na temat oferty promocyjnej

Stali klienci serwisu Etoto bardzo pozytywnie wypowiadają się na temat dostępnych promocji, z których możemy korzystać każdego dnia. Na przychylne Etoto opinie zapracowała również dopracowana strefa VIP dla najbardziej aktywnych graczy. Nieco gorzej wypada oferta powitalna, w której możemy uzyskać maksymalnie 200 złotych na start. Sam pomysł bonusu 200% do 200 PLN Etoto nie byłby zły, gdyby nie restrykcyjny warunek obrotu wymagający czterokrotnego obrócenia kwotą depozytu oraz bonusem Etoto. Jeśli ten aspekt w ofercie zostanie poprawiony, pełna oferta promocyjna Etoto będzie prezentować się jeszcze lepiej.

Szybka rejestracja w Etoto

Na chwilę obecną, bukmacher nie wprowadził w swoim serwisie opcji szybkiej rejestracji, która pozwoliłaby na założenie konta bez załączania skanu dokumentu tożsamości. W Etoto nowi gracze muszą od razu przejść pełny proces połączony z weryfikacją strona. Z jednej strony może być to trochę niewygodne dla osób, które chcą szybko obstawić interesujący ich zakład. Z drugiej sprawia, że od razu zyskujemy dostęp do wszystkich funkcji serwisu. Warto także nadmienić, że bukmacher dba o bardzo szybkie tempo weryfikacji nowych kont.

Aplikacja mobilna także daje nam duże możliwości. Tam możemy sprawdzać kursy a także obstawiać wszystkie dostępne kursy. Tak samo możemy wykorzystać bonus etoto, który będzie przyznany na nasze konto. Aplikacja to bardzo dobra droga do zadowolenia graczy, którzy liczą na jej działanie. Możemy sprawdzać saldo finansów a także całe konto gracza. Aplikacja oferuje także etoto bonus, którym to możemy być zainteresowani. Kursy na aplikacji nie ulegają zmianie. Konto gracza jest także bardzo łatwe w obsłudze. Aplikacja oferuje nam także kontakt do bukmachera. Jeśli jest nam on potrzebny to kontakt znajdziemy w zakładce o tej samej nazwie. Załóż konto jeszcze dzisiaj. Dostępne kursy pozwolą wybrać odpowiednie zakłady.

Konto w Etoto akłada się bardzo szybko. Pamiętaj aby wykorzystać bonus do finansów na lepsze kursy. Jeśli masz problem, wykorzystaj kontakt dostępny u bukmachera Etoto. Bonus jest dostępny od ręki i w takiej samej formie. Wykorzystaj bonus już teraz!

Pozabukmacherska działalność – Etoto TV

Firma w momencie metamorfozy postawiła na promocję marki w social media. Do współpracy zaproszeni zostali znani dziennikarze sportowi: Mateusz Borek, Roman Kołtoń oraz były reprezentant Polski w piłce nożnej, Tomasz Hajto. W późniejszym okresie do tego grona dołączyli Michał Pol oraz Tomasz Smokowski. Eksperci Etoto biorą udział w tworzeniu programów na Youtubie, które aktywnie śledzi kilkaset tysięcy użytkowników. Do najważniejszych programów Etoto TV zaliczymy: „Piłkarski Quiz pod napięciem”, „Futbolowy Head to Head”, a także „W ringu”. Materiały tworzone przez firmę są pozytywnie oceniane przez Etoto opinie ze strony widzów.

Dostępne metody płatności

Serwis zadbał o szeroki wachlarz dostępnych metod płatności. Wpłaty mogą zostać zrealizowane za pośrednictwem szybkich przelewów bankowych obsługiwanych przez platformy Skrill oraz Neteller. Do naszej dyspozycji pozostają także karty płatnicze Visa oraz Mastercard, a także płatność mobilna BLIK. Ostatnią opcją są wirtualne portfele Skrill oraz Neteller. Minimalna kwota wpłaty wynosi 1 PLN, podobnie jak w innych, nowoczesnych serwisach bukmacherskich.

Wypłaty są natomiast realizowane za pośrednictwem tradycyjnych przelewów bankowych. Zlecenie wypłaty jest potwierdzane przez pracownika w przeciągu najbliższych kilku godzin. Środki docierają do odbiorcy w terminie do dwóch dni roboczych. W Etoto nie ma żadnych limitów wypłaty, a wszelkie płatności są darmowe i nie wiążą się z dodatkowymi prowizjami. W aspekcie dostępnych metod płatności, pozytywne Etoto opinie chwalą różnorodność opcji, a także szybkość transakcji.

Legalni bukmacherzy tacy jak eToTo zawsze mają dobre płatności. Tak samo jak legalni bukmacherzy zawsze wyróżniają się szybkimi czasami wypłat. Załóż konto w Etoto i wykorzystaj dobre kursy!

Obsługa techniczna w serwisie

Z całą pewnością możemy również powiedzieć kilka ciepłych słów na temat profesjonalnej obsługi w serwisie bukmacherskim Etoto. Klienci mogą skontaktować się z działem supportu za pośrednictwem live chatu dostępnego codziennie w godzinach 8:00 – 22:00. Wystarczy wybrać temat, na których chcemy otrzymać wyczerpującą odpowiedź, a chat od razu skontaktuje nas z pracownikiem zajmującym się tym zagadnieniem. Odpowiedzi zwykle otrzymamy w ciągu najbliższych kilku minut.

Serwis dba również o błyskawiczną weryfikację nowych kont, co jest szczególnie istotne ze względu na brak opcji szybkiej rejestracji. Gracze mogą skorzystać z obszernych materiałów pomocniczych dostępnych na stronie, a także poszukać odpowiedzi w sekcji FAQ najczęściej zadawane pytania. Przychylne opinie Etoto chwalą profesjonalną i rzetelną pomoc ze strony serwisu, a także zwracają uwagę na bardzo szybkie i sprawne działanie działu supportu.

Mocne strony bukmachera Etoto

Z czystym sumieniem możemy wymienić przynajmniej kilka bardzo istotnych zalet, które sprawiają, że obstawianie zakładów w Etoto jest bardziej przyjemne i wygodne. Postanowiliśmy wyróżnić aspekty, które najmocniej wpływają na pozytywne Etoto opinie ze strony klientów. Oto najważniejsze atuty w ofercie tego serwisu bukmacherskiego:

 • Bogata oferta zakładów – serwis każdego dnia oferuje nam wiele tysięcy różnorodnych zakładów na mniej i bardziej popularne wydarzenia sportowe. Dobrze prezentuje się również oferta zakładów na esport, na którą zwraca uwagę coraz większa liczba klientów. Etoto napracowało się również przy stworzeniu atrakcyjnej sekcji zakładów live. Możemy również pochwalić wysokość kursów oraz specjalne oferty okresowe. Zakłady piłki nożnej są jednymi z ciekawszych na rynku bukmachera. Mamy tutaj dużo ciekawych zakładów i bardzo dobre kursy na mecze piłki nożnej. Jeśli jesteś fanem piłki nożnej to tutaj odnajdziesz się najlepiej!
 • Ciekawy system promocji – bukmacher na chwilę obecną nie ma w swojej ofercie programu lojalnościowego, jednak system stałych promocji odpowiednio nagradza aktywnych graczy. Codzienne możemy skorzystać z innej oferty i powalczyć o powiększenie stanu naszego konta. Dobrze prezentują się promocje okazjonalne związane z ważnymi rozgrywkami sportowymi.
 • Udogodnienia dla graczy – obstawiając zakłady bukmacherskie w Etoto możemy skorzystać z funkcji cashback oraz z narzędzi do szybkiego tworzenia kuponów. Serwis zadbał o bardzo funkcjonalną i przyjemną dla oka aplikację mobilną. Aplikacja mobilna jest nowoczesna i elegancka. Dodatkowo aplikacja mobilna została wydana na Android i iOS. Jeśli chcesz grać przez komórkę to zajrzyj na stronę bukmachera. Tam znajduje się wspomniana aplikacja mobilna. Etoto bukmacher zadbał o wszystkie detale jak najlepiej.
 • Wsparcie techniczne serwisu – bukmacher bardzo szybko odpowiada swoim klientom za pośrednictwem live chatu, który jest dostępny w godzinach 8:00 – 22:00. Na pochwałę zasługuje również szybka weryfikacja nowych kont. Etoto bukmacher chciał aby gra była jak najbardziej transparentna.
 • Działalność pozabukmacherska – nowy serwis Etoto zbudował swoją markę za sprawą współpracy ze znanymi dziennikarzami sportowymi: Mateuszem Borkiem, Tomaszem Smokowskim, Romanem Kołtoniem, Michałem Polem oraz Tomaszem Hajto. Firma tworzy interesujące programy na Youtubie, które ogląda kilkaset tysięcy użytkowników.
 • Transmisje online – bukmacher niedawno wprowadził funkcję, która pozwala na oglądanie niektórych wydarzeń sportowych na żywo w serwisie. Takim atutem może się pochwalić niewielu legalnych bukmacherów w naszym kraju.
 • Liga VIP – najbardziej aktywni gracze mogą liczyć w serwisie Etoto na szczególne uznanie. Za swoją aktywność mogą otrzymać zaproszenie do zamkniętej sekcji VIP. Znajdują się tam ekskluzywne promocje oraz liczne udogodnienia, które zaoferują lepsze warunki obstawiania zakładów.

Bukmacher Etoto posiada na przestrzeni ostatnich miesięcy zanotował imponujący progres. Z jednej z najsłabiej rozpoznawalnych marek na rynku, stał się wiodącym serwisem, który błyskawicznie zaskarbił sobie sympatię wielu nowych klientów. Serwis wciąż się rozwija i jesteśmy spokojni o to, że liczba pozytywów będzie za jakiś czas jeszcze dłuższa. Przemianę marki doceniają także pozytywne Etoto posiada opinie, które chwalą serwis za bardzo wysoką jakość oferty.

Słabsze strony serwisu

Legalny Bukmacher Etoto zanotował imponujący wzrost popularności i zbudował markę, która jest pozytywnie odbierana przez graczy. Wciąż znajdziemy jednak pewne aspekty, które wymagają poprawy. Jeśli serwis zachowa imponujące tempo rozwoju, możemy być spokojni, że poniższe słabsze strony szybko znikną, a Etoto opinie już niebawem zanotują kolejny skok w górę. Jakie są słabsze strony, którymi Polski bukmacher powinien zająć się w pierwszej kolejności?

 • Brak sportów wirtualnych – w pewnym sensie rozumiemy brak virtuali w ofercie. Zorganizowanie dobrej sekcji jest naprawdę trudne i kosztowne, podczas, gdy korzysta z niej ograniczona liczba graczy. Niemniej jednak, sporty wirtualne to standard w wielu serwisach bukmacherskich na rynku, a ich brak w Etoto musi być postrzegany jako spore niedociągnięcie.
 • Oferta powitalna – nowy Etoto bonus powitalny w Etoto jest nieco za niski, a ponadto, przy tak niewielkiej premii, warunek obrotu jest dosyć wymagający. Jeszcze do niedawna bukmacher oferował klientom znacznie lepszą ofertę powitalną. Jej powrót z całą pewnością wpłynąłby korzystnie na Etoto opinie pod adresem Etoto bonusu powitalnego.
 • Brak szybkiej rejestracji – to mało istotna wada, ale warta odnotowania. Rejestrując nowe konto w serwisie Etoto od razu musimy przejść proces weryfikacji, aby móc obstawiać zakłady.

Zakłady bukmacherskie Etoto nie mają wielu słabszych stron. Serwis po przejściu metamorfozy prezentuje się naprawdę dobrze. Do pełni szczęścia brakuje lepsza oferta powitalna dla nowych klientów. Bukmacher powinien również zadbać o wprowadzenie sportów wirtualnych, które w świadomości wielu graczy uchodzą za absolutny standard w ofercie nowoczesnego bukmachera. Ogólna recenzja prezentuje się jednak bardzo dobrze i przyćmiewa mniej istotne wady.

Etoto opinie – podsumowanie

Etoto należy obecnie do grona najpopularniejszych legalnych bukmacherów w naszym kraju. Na taki stan rzeczy wpłynęła metamorfoza serwisu, która zaowocowała bogatszą ofertą zakładów, ciekawszymi promocjami, a także dopracowaniem wszystkich aspektów technicznych. Duży znaczenie mają również ciekawe programy na Youtubie tworzone przez Etoto TV. Opinie pod adresem tego bukmachera znacząco wzrosły. Sukces przeprowadzonych zmian widać również w rankingach bukmacherskich, w których Etoto plasuje się na coraz wyższych pozycjach.

Legalny Bukmacher wciąż może zadbać o kilka istotnych kwestii, które pozytywnie wpłyną na opinie graczy. Tu warto przede wszystkim zwrócić uwagę na dosyć przeciętny bonus powitalny Etoto. Mile widziana byłaby również opcja szybkiej rejestracji oraz wprowadzenie sekcji sportów wirtualnych. Serwis jest regularnie ulepszany, dzięki czemu, w najbliższej przyszłości możemy spodziewać się kolejnych zmian, które pozytywnie wpłyną na Etoto opinie. Bez wątpienia jest to rzetelny i profesjonalny serwis, który sprosta oczekiwaniom wymagających graczy.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem