Betfan opinie

10.01.2020
Betfan zakłady bukmacherskie to jeden z najmłodszych polskich bukmacherów, który pojawił się na rynku w połowie 2019 roku. Firma za sprawą przemyślanych ruchów marketingowych zdołała w krótkim czasie zbudować rozgłos i przyciągnąć duże zainteresowanie ze strony klientów.

Wysoki Betfan bonus powitalny sprawia, że coraz większa liczba graczy decyduje się zarejestrować w serwisie. Postanowiliśmy sprawdzić, jakie są opinie o Betfan oraz pierwsze odczucia klientów na temat tego bukmachera. Czy już teraz warto zdecydować się na otworzenie nowego konta w serwisie?

Jak oceniamy bukmachera Betfan?

Mimo, że Betfan zakłady bukmacherskie dopiero od niedawna funkcjonują na polskim rynku, w sieci znajdziemy już mnóstwo komentarzy na temat tej marki. Samo to świadczy już o tym, że debiut bukmachera został zauważony i wzbudził duże zainteresowanie. W sieci zmożemy przeczytać bardzo dużo pozytywnych opinii na temat Betfan zakłady bukmacherskie. Poniżej prezentujemy zdanie klientów na temat różnych aspektów funkcjonowania tego bukmachera. Dzielimy się również własnymi spostrzeżeniami na temat jego oferty. W ten sposób możesz łatwo sprawdzić, czy oferta zakładów bukmacherskich Betfan spełnia Twoje indywidualne oczekiwania oraz czy warto zarejestrować się w tym serwisie.

Oferta zakładów sportowych

Betfan zakłady bukmacherskie już teraz może pochwalić się całkiem rozbudowaną ofertą, w której każdy gracz bez problemu znajdzie interesujące dla siebie zakłady bukmacherskie. Najważniejsze dyscypliny, na których znajdziemy najwięcej rynków to: piłka nożna, tenis, hokej na lodzie, koszykówka, piłka ręczna oraz siatkówka. Nie brakuje również mniej popularnych sportów, takich jak: krykiet, pesapallo, kabaddi czy żeglarstwo. W sumie, ponad pięćdziesiąt dyscyplin, różne szczeble rozgrywkowe i kilka tysięcy zakładów sportowych każdego dnia.

Bardzo istotna kwestia to oczywiście funkcja cashout dostępna w zakładach bukmacherskich Betfan. Jest to nowoczesna opcja, na którą opinie Betfan klientów zwracają dużą uwagę. Cashout pozwala nam wcześniej zamknąć aktywny kupon i zgarnąć gwarantowaną nagrodę. Im bliżej do pozytywnego rozstrzygnięcia, tym większa jest kwota cashout. W ten sposób, w serwisie bukmacherskim Betfan mamy większą kontrolę nad obstawionymi zakładami.

Klienci bardzo ciepło wypowiadają się o samym designie i funkcjonalności serwisu. Zachowuje on bardzo nowoczesny wygląd, a jednocześnie, pozwala na bardzo proste i intuicyjne obstawianie zakładów sportowych pojedynczych, wielokrotnych oraz systemowych. To korzystnie wpływa na Betfan opinie i sprawia, że możemy wysoko ocenić główny trzon oferty, czyli zakłady bukmacherskie przedmeczowe.

Zakłady bukmacherskie na żywo

Całkiem nieźle prezentuje się również oferta zakładów na żywo. Znajdziemy tu szeroki wybór wydarzeń, które możemy postawić w czasie rzeczywistym. Podobnie jak w przypadku zakładów sportowych przedmeczowych, gracze mogą liczyć na wysoką funkcjonalność oraz wygodę obstawiania swoich typów. Zadanie ułatwiają nam obszerne statystyki, a przy ważniejszych wydarzeniach także Match Tracker, który przedstawia przebieg danego spotkania. W ten sposób możemy wychwycić interesujące zależne i wpaść na pomysł lukratywnego zakładu na żywo. Ta sekcja oferty Betfan wciąż się rozwija i każdego dnia proponuje nam więcej rynków.

Zakłady bukmacherskie na Esport

Firma Betfan zdaje sobie sprawę, jak popularny w dzisiejszej branży bukmacherskiej staje się esport. Najważniejsze turnieje ogląda nawet kilkaset tysięcy graczy z naszego kraju. Wielu z nich pragnie podkręcić emocje i obstawić zakład na interesujące spotkanie. W Betfan, każdego dnia możemy liczyć na obszerną ofertę zakładów na takie dyscypliny jak: Counter Strike, DOTA 2, Hearthstone, Overwatch, League of Legends oraz Starcraft. Fani esportu mają zatem z czego wybierać, a to przyczynia się do większej liczby pozytywnych komentarzy pod adresem zakładów bukmacherskich Betfan.

Zakłady bukmacherskie specjalne w sekcji Rozrywka

Czas na ostatnią sekcję, która robi na nas największe wrażenie. To coś, czego na polskim rynku bukmacherskim jeszcze nie było. Jak wiemy, legalni bukmacherzy często oferują nam zakłady bukmacherskie specjalne z zakresu polityki czy rozrywki. Tymczasem, Betfan postanowił stworzyć oddzielną zakładkę zatytułowaną „Rozrywka”. Znajdziemy tu nawet kilkaset zakładów związanych z różnorodnymi zagadnieniami dotyczącymi codziennego życia. Z naszymi znajomymi i przyjaciółmi potrafimy zakładać się niemal o wszystko. To samo próbuje odzwierciedlić bukmacher Betfan!

Mamy tu zatem typy na pogodę, różnorodne zakłady bukmacherskie  związane z polityką, showbiznes, ceny paliw, a także inne zakłady bukmacherskie na finanse. Prawdę mówiąc, tak obszerny dział zakładów specjalnych robi duże wrażenie i stanowi charakterystyczny punkt, który jest wymieniany w opiniach Betfan jako silny atut bukmachera. Nawet, jeśli jest to tylko urozmaicenie dodane do zakładów sportowych, to cenimy sobie możliwość obstawienia różnych, nurtujących nas zagadnień.

Opinie graczy na temat oferty zakładów Betfan

Serwis bukmacherski w Polsce Betfan w szybkim tempie zbudował swoją popularność. To jeden z bardziej imponujących debiutów wśród młodych firm, które dopiero wkraczają na polski rynek legalnych zakładów bukmacherskich. Jedno jest pewne, nie brakuje tu ciekawych zakładów do obstawienia. Bardzo dobrze prezentuje się również wysokość kursów. Pozytywne Betfan opinie poświęcają wiele czasu na obszerną ofertę zakładów na esport, a także imponującą sekcję zakładów specjalnych, gdzie możemy się założyć praktycznie o wszystko. Jak przystało na nowoczesnego bukmachera, nie zabrakło oczywiście funkcji Cashout czyli wcześniejszego zamknięcia kuponu.

Drobnym minusem jest natomiast brak sportów wirtualnych. To dosyć nietypowa forma obstawiania zakładów bukmacherskich, jednak nie brakuje graczy, którzy od czasu do czasu lubią postawić taki zakład dla czystej przyjemności. Wiemy jednak, że zaprojektowanie dobrej sekcji sportów wirtualnych nie jest zadaniem prostym, szczególnie dla nowego bukmachera, który musi zwrócić uwagę na tak dużą liczbę czynników. W związku z tym, możemy zakładać, że „virtuale” za jakiś czas pojawią się w ofercie zakładów bukmacherskich Betfan. Na chwilę obecną, całokształt oferty zakładów oceniamy na duży plus i popieramy pozytywne opinie Betfan. To solidny i dopracowany serwis bukmacherskich.

Oferta promocyjna w serwisie

Dla nowych klientów, niezwykle ważnym aspektem jest oczywiście atrakcyjna oferta powitalna, dzięki której można otrzymać duży Betfan bonus na obstawianie zakładów bukmacherskich. Biorąc pod uwagę rosnącą konkurencyjność na polskim rynku bukmacherskim, nowe firmy muszą się solidnie napracować, aby wymyślić coś, co przekona klientów. Można również po prostu zaoferować więcej niż inni. Na tę drugą strategię postawił bukmacher Betfan, który oferuje nowym graczom Betfan bonus nawet do 3000 złotych. To obecnie największy Betfan bonus powitalny na rynku. Postanowiliśmy jednak sprawdzić, jakie są warunki skorzystania z tej promocji i czy Betfan bonus faktycznie okaże się dla nas satysfakcjonujący.

Następnie sprawdziliśmy ofertę promocyjną adresowaną do stałych klientów. W końcu na Betfan opinie wpływa nie tylko Betfan bonus na start, ale również okazje, z których możemy skorzystać później by powiększyć nasz kapitał na zakłady. Sprawdźmy, co na temat pełnej oferty promocyjnej sądzą wszyscy klienci zakładów bukmacherskich Betfan.

Bonus powitalny Betfan

Prosta zależność na rynku bukmacherskim mówi nam o tym, że im większy Betfan bonus powitalny, tym większy warunek obrotu oraz dodatkowe wymogi, które sprawiają, że trudniej obronić otrzymane pieniądze. Betfan proponuje nam Mega Pakiet czyli bonus na start 3000 złotych. Na rynku nie spotkamy obecnie wyższej oferty. Niestety, nasze obawy okazują się słuszne, ponieważ otrzymanie tak dużego Betfan bonusu w serwisie nie jest zadaniem prostym. Aby wydatnie powiększyć kapitał na zakłady sportowe, będziemy musieli się solidnie napracować.

Zacznijmy od tego, że pierwszym zadaniem jest obrócenie kwotą depozytu. Musimy obstawić zakłady na równowartość pierwszej wpłaty, a kurs całkowity kuponów nie może być niższy niż 2,00. W przypadku trzech pierwszych wpłat, gracz po wykonaniu zadania otrzymuje Betfan bonus pieniężny o wartości 10%, maksymalnie 100 złotych. Kolejnym zadaniem jest pięciokrotne obrócenie Betfan bonusem obstawiając zakłady wielokrotne z przynajmniej trzema zdarzeniami i kursem min. 2,00.

Jeśli wykonasz wymagany obrót, w momencie przenoszenia pieniędzy z Betfan  salda bonusowego na saldo główne, kasa zostanie pomnożona dziesięciokrotnie. W praktyce: W Betfan bonusach możesz otrzymać max. 300 złotych. Jeśli spełnisz warunki obrotu, pozostała część kwoty na saldzie Betfan bonusowym zostanie pomnożona dziesięciokrotnie. W ten sposób uzyskujemy pełny pułap 3000 złotych. Trzeba jednak przyznać, że otrzymanie maksymalnego bonusu na start w Betfan jest bardzo trudne i może okazać się ponad siły początkujących typerów.

Zakłady bez podatku – ranking bukmacherów

Betfan szybko został skojarzony jako bukmacher Betfan bez podatku. Jak doskonale wiemy, legalne serwisy bukmacherskie w Polsce muszą pobierać 12% od stawki każdego zakładu postawionego przez gracza. W praktyce, bukmacher Betfan może oczywiście opłacić ten podatek za nas, w taki sposób, abyśmy nie tracili pieniędzy. Jest to jednak bardzo kosztowne. W rezultacie, mało który bukmacher Betfan jest gotowy zaproponować nam coś takiego. Postanowiliśmy sprawdzić, jak prezentuje się ta kwestia w przypadku Betfan, który ma w swojej ofercie grę bez podatku.

Promocja rzeczywiście jest dostępna codziennie i dotyczy nielimitowanej liczby kuponów. Pierwszym wariantem jest obstawienie zakładu wielokrotnego z dwoma kuponami i kursem całkowitym min. 2,00. W ten sposób współczynnik kuponu zmieni się na 1,00 i zagrasz o 14% większą wygraną. Ponadto, możesz obstawić kupon z czterema zdarzeniami i kursem min. 4,00. W takim wariancie możesz liczyć nawet na 20% premii do wygranego kuponu. Ta promocja zapracowała na pozytywne Betfan opinie i my również musimy przyznać, że warunki stawiane przez bukmachera są niewygórowane.

Strona internetowa ministerstwa finansów jasno mówi, że możemy grać w Betfan! Betfan oferuje bonus w Polsce a także legalne zakłady bukmacherskie. Według Ministerstwa Finansów jest to podmiot legalny.

Strona internetowa jasno nam pokazuje że bonus i opinie są bardzo dobre w Polsce. Patrząc na zakłady bukmacherskie, jest ona także i wysoka.

Nowoczesna funkcja Cashout – ranking bukmacherów

Biorąc pod uwagę, jak wielu bukmacherów zdecydowało się na wprowadzenie tej funkcji, ciężko obecnie wyobrazić sobie serwis, który nie oferowałby swoim graczom możliwości wcześniejszego zamknięcia kuponu. Cashout pojawił się również w Betfan i wydatnie zapracował na pozytywne opinie pod adresem nowego bukmachera. To pozwoli Ci lepiej skontrolować obstawione zakłady bukmacherskie czy też bet. Z opcji Cashout możesz skorzystać w kilku wariantach:

 • Twój zakład (bet) pojedynczy wygrywa, ale obawiasz się, że w ostatniej chwili wynik zmieni się na niekorzyść. Możesz teraz wyciągnąć mniejszy, ale pewny zysk.
 • Obstawiłeś zakład, czyli bet wielokrotny. Weszły już wszystkie zdarzenia po za jednym. Obawiasz się, że ten ostatni kupon będzie pechowy. Wyciągasz gwarantowany, mniejszy zysk.
 • Twój kupon przegrywa i niestety niewiele wskazuje na to, by sytuacja miała się zmienić. Możesz zamknąć kupon i ocalić przynajmniej część stawki na zakład.

Działanie funkcji Cashout w Betfan jest banalnie proste. Im bliżej do pozytywnego rozliczenia kuponu, tym większe pieniądze możesz zapisać na swoim bukmacherskim koncie. Nowoczesny bukmacher Betfan liczący się ze zdaniem klientów, nie może obecnie zapomnieć o tej funkcji w swoim serwisie.

Wysokie kursy w Betfan

W serwisie bukmacherskim Betfan nie brakuje ciekawych promocji, które pozwalają powiększyć wygraną na kuponie. Chociażby wyżej opisana gra bez podatku. Bardzo dobrze prezentuje się również ogólna wysokość kursów bukmacherskich. Ponadto, do dyspozycji klientów pozostaje specjalna oferta Radar365. Każdego dnia w serwisie możesz liczyć na inną promocję, która pozwoli Ci zagrać o większą kwotę. System promocyjny jest zresztą bardzo ciekawy, ponieważ stawia przed nami zadania do wykonania i nagradza dodatkowymi profitami.

Turnieje dla najlepszych typerów

Ważnym czynnikiem wpływającym na atrakcyjność oferty bukmachera są wydarzenia aktywizujące klientów. Najlepiej sprawdzają się w tym względzie turnieje, w których można wygrać dodatkowe bonusy Fortuna, STS i Forbet pieniężne, a także ciekawe nagrody. Rywalizacja polega na częstym typowaniu wydarzeń sportowych i zbieraniu punktów do rankingu.

Na ten moment, zakłady bukmacherskie Betfan nie mają w swojej ofercie turniejów dla aktywnych graczy. Musimy jednak pamiętać, serwis istnieje od niedawna i wciąż dba o dopracowanie podstawowych funkcjonalności oraz pozyskanie nowych graczy. W związku z tym, oferta promocyjna z czasem będzie stale poszerzana. Bardzo prawdopodobne jest to, że w serwisie pojawią się również turnieje, ligi typerów, a także program lojalnościowy.

Opinie klientów o ofercie promocyjnej

Bukmacher Betfan bardzo szybko zapracował na pozytywne opinie klientów pod adresem swojej oferty promocyjnej. W końcu proponuje graczom największy bonus powitalny Fortuna, STS i Forbet na rynku. W praktyce, promocja ta jest objęta szeregiem wymagań i zgarnięcie pełnej kwoty 3000 złotych jest praktycznie niemożliwe. Wymagałoby to nieomylnego obstawiania zakładów, a także wpłacenia po 1000 złotych w trzech pierwszych depozytach. Plusem jest natomiast to, że przyznając mniejszy bonus Fortuna, STS i Forbet do wpłaty, bukmacher Betfan zadbał o łagodniejszy warunek obrotu na mniejszą kwotę.

Naszym zdaniem, bonus powitalny Betfan a także Fortuna, STS i Forbet ma swoje plusy, choć może sprawić sporo trudności początkującym graczom, którzy nie mają jeszcze doświadczenia w zakładach bukmacherskich. Doświadczeni typerzy powinni sobie poradzić z tą promocją i zgarnąć odpowiednio wysoką premię. Drobnym minusem jest natomiast brak bonusu bez depzoytu Fortuna, STS i Forbet , który pozwoliłby nam zapoznać się z funkcjonowaniem serwisu bez ryzykowania swoim kapitałem. Mamy nadzieję, że i ta kwestia zostanie w najbliższym czasie poprawiona przez bukmachera.

Na wysokie noty zasługują promocje bukmacherskie dla stałych klientów. Nie brakuje tu naprawdę dogodnych okazji do zgarnięcia większej wygranej. Dużym plusem jest chociażby gra bez podatku. Tworząc odpowiedni kupon przerzucamy obowiązek zapłaceniu podatku od stawki na bukmachera. Ciekawie prezentuje się również Radar365, który każdego dnia proponuje graczom inną promocje. Uważamy, że pozytywne Betfan opinie na temat promocji są w pełni zasłużone, aczkolwiek, nowy bukmacher Betfan może pomyśleć o lekkim zmodyfikowaniu swojego bonusu powitalnego Fortuna, STS i Forbet.

Szybka rejestracja w Betfan

Kolejnym ważnym aspektem, któremu warto poświęcić kilka słów, jest szybka rejestracja w serwisie bukmacherskim Betfan. Nie zawsze mamy czas by czekać na weryfikację naszego konta. Czasami rzuci nam się w oczy ciekawa promocja, z której chcemy skorzystać z okazji interesującego nas wydarzenia sportowego. Do rozpoczęcia meczu pozostało niewiele czasu, więc chcemy jak najszybciej przejść do obstawiania zakładów. W Betfan mamy taką możliwość.

Gracze mogą zarejestrować swoje konto w ciągu kilku minut podając podstawowe dane osobowe, a także dane konta. Nie trzeba natomiast załączać dokumentu tożsamości. Proces weryfikacji możemy przejść w wolnej chwili nie martwiąc się czasem. Konto tymczasowe umożliwia dokonanie wpłaty, odebranie bonusu Fortuna, STS i Forbet , a także obstawianie kuponów do łącznej kwoty 5000 złotych. Pomyślna weryfikacja jest natomiast niezbędna do nielimitowanego typowania, a także do zlecania wypłat z konta.

Aplikacja mobilna w opiniach klientów

Betfan z całą pewnością notuje udany początek i zbiera przychylne opinie klientów za udany debiut. W jednym aspekcie pojawił się jednak istotny falstart. A mianowicie, na chwilę obecną bukmacher nie posiada aplikacji mobilnej dla klientów. To bardzo duży minus, biorąc pod uwagę, jak duża liczba graczy preferuje dzisiaj taką formę obstawiania zakładów bukmacherskich. Betfan powinien jak najszybciej zająć się wyeliminowaniem tego problemu, ponieważ brak aplikacji na pewno wpływa niekorzystnie na opinie, a także ogranicza liczbę nowych klientów.

Nowe firmy bukmacherskie na pewno zmagają się z wieloma wyzwaniami, a także muszą liczyć się z wysokimi kosztami. Przygotowanie dobrej aplikacji mobilnej nie jest łatwym zadaniem. W związku z tym, lepiej poczekać i zadbać o naprawdę dobre i funkcjonalne oprogramowanie. Aktualnie, możemy oczywiście obstawiać zakłady bukmacherskie Betfan z poziomu telefonu oraz tabletu. Bukmacher zadbał bowiem o zoptymalizowaną wersję mobilną swojej strony.

Obsługa techniczna serwisu

Bukmacher dołożył wszelkich starań, aby każdy gracz mógł się czuć w serwisie bezpieczne i komfortowe. Pozytywne Betfan opinie w korzystnym świetle opisują pracę obsługi serwisu. Z pracownikami możemy się szybko skontaktować za pośrednictwem chatu dostępnego z poziomu strony. Na odpowiedź nie musimy długo czekać, dzięki czemu, szybko otrzymamy należytą pomoc. Klienci potwierdzają również, że plusem Betfan są błyskawiczne weryfikacje nowych kont. Nadesłane dokumenty są sprawdzane w przeciągu kilkunastu minut.

Warto również odwiedzić sekcję pomoc, gdzie znajdziemy FAQ Betfan czyli najczęściej zadawane pytania. Znajdziesz tu wiele ciekawych informacji na temat promocji oraz ogólnego funkcjonowania serwisu. Betfan zadbał również o rozwinięte social media i jest dostępny na Facebooku, Twitterze oraz Instagramie. W dzisiejszych czasach to ważny aspekt marketingowy.

Strona internetowa bukmachera Betfan wygląda okej. Patrząc na to co proponuje nam Fortuna, STS i Forbet w Polsce to jest to coś nowego i innego. Sam bonus Fortuna, STS i Forbet  jest zgoła inny. Zakłady bukmacherskie Fortuna, STS i Forbet  mają jednak inne plusy. Strona Betfan jest jednak godna uwagi ze względu na świeży powiew w Polsce. Realizując tam swój Bet mamy pozwolenie ministerstwa finansów tak jak inni legalni bukmacherzy w naszym kraju. Według ministerstwa finansów legalni bukmacherzy muszą otrzymywać niezbędne licencje.

Metody płatności

Oferta wpłat dostępna obecnie w serwisie powinna nam wystarczyć, jednak bukmacher powinien pomyśleć o udostępnieniu nowych sposobów płatności. Na chwilę obecną, swoje konto możemy zasilić szybkim przelewem bankowym obsługiwanym przez platformę Przelewy24 lub kartą płatniczą Visa i Mastercard. Dostępna jest także płatność mobilna BLIK. Aktualnie, serwis nie obsługuje wirtualnych portfeli, a także popularnych kart przedpłaconych. To kolejny aspekt, którym warto zająć się w przyszłości aby zapracować na kolejne, pozytywne Betfan opinie ze strony klientów.

Plusem jest brak dolnych limitów związanych z wpłatą lub wypłatą z konta. Warto jednak zaznaczyć, że do skorzystania z oferty powitalnej potrzebna jest wpłata o wysokości min. 20 złotych. Bukmacher nie pobiera oczywiście żadnych prowizji od przeprowadzonych płatności. Serwis został również stworzony z myślą o wysokim poziomie bezpieczeństwa wszystkich klientów. Także ten aspekt działalności Betfan możemy zatem ocenić bardzo wysoko.

Najważniejsze zalety bukmachera Betfan

Zbliżamy się już do końca rozpatrywania atrakcyjności serwisu bukmacherskiego Betfan. Czas podsumować wszystkie opinie klientów i wymienić najważniejsze zalety, a także istotne wady tego bukmachera. Zaczniemy od mocnych stron, których na chwilę obecną jest dużo więcej. Oto najważniejsze atuty zakładów bukmacherskich Betfan:

 • Obszerna i oryginalna oferta zakładów – kilkadziesiąt dyscyplin sportowych, dostępność niższych szczebli rozgrywkowych, liczne zakłady bukmacherskie na żywo, a także oddzielna sekcja poświęcona coraz popularniejszym zakładom na esport. Jednak na pozytywne Betfan opinie najmocniej wpływa ciekawa sekcja specjalna, w której możemy obstawiać wydarzenia z zakresu finansów, polityki, rozrywki oraz wielu innych, nurtujących zagadnień. To coś, czym bukmacher wyróżnia się na rynku.
 • Duży bonus powitalny – tutaj zarówno duży plus, jak i minus. a początek mocna strona internetowa. Bonus Betfan pozwala zgarnąć nawet 3000 złotych nowym klientom, co jest największym bonusem powitalnym na polskim rynku.
 • Gra bez podatku – zakłady bukmacherskie Betfan oferują graczom możliwość obstawienia kuponu bez podatku od stawki. Warunki tej promocji są bardzo przystępne, dzięki czemu, promocja niejednokrotnie zakończy się dla nas większym zyskiem.
 • Obsługa serwisu – na stronie Betfan możemy skorzystać z chatu, który pozwala szybko uzyskać pomoc ze strony pracownika serwisu. Odpowiedzi są bardzo szybkie, podobnie jak weryfikacja nowych kont. To duży plus, który mocno wpływa na pozytywne opinie na temat bukmachera.
 • Nowoczesny design – serwis bukmacherski Betfan może się podobać. Jest nowoczesny, a zarazem funkcjonalny. Obstawianie zakładów nie sprawia żadnych problemów i jest p o prostu przyjemne. Serwis jest bardzo dopracowany i oferuje udogodnienia, takie jak np. Cashout.
 • Radar365 – jest to oferta promocyjna dla stałych klientów. W serwisie Betfan codziennie możemy liczyć na ciekawą okazję do powiększania wygranej. Wystarczy odpalić Radar365 i sprawdzić, jakie zadanie tego dnia przygotował dla nas bukmacher.

Jak na pierwsze miesiące funkcjonowania serwisu na rynku, jest naprawdę dobrze. Bukmacher ma na swoim koncie kilka silnych atutów, które sprawiają, że ogólne Betfan opinie za całokształt działalności są pozytywne i przyciągają nowych klientów. Mamy nadzieję, że serwis wciąż będzie się rozwijał i w krótkim czasie zadba o wydłużenie listy mocnych stron.

Wady serwisu bukmacherskiego Betfan

Trzeba uczciwie przyznać, że nowe serwisy na rynku bukmacherskim często zmagają się z drobnymi niedociągnięciami. Nie sposób zadbać o wszystko już na samym starcie. Na chwilę obecną możemy wymienić kilka wad serwisu Betfan:

 • Brak aplikacji mobilnej – bez dwóch zdań jest to największy minus bukmachera na chwilę obecną. Szczególnie, że mnóstwo klientów preferuje obstawianie zakładów z poziomu aplikacji. Bukmacher powinien jak najszybciej zająć się tym minusem, ponieważ wpływa on niekorzystnie na opinie o Betfan, a także ogranicza liczbę nowych klientów.
 • Brak sportów wirtualnych – taka forma obstawiania zakładów jest preferowana przez nielicznych graczy, jednak biorąc pod uwagę, że niemal wszyscy legalni bukmacherzy mają już virtuale w swojej ofercie, Betfan również powinien o tym pomyśleć.
 • Bonus powitalny – jego niechybnym plusem jest duża pula do zgarnięcia. Minusem dosyć restrykcyjne warunki promocji, które sprawiają, że trudno jest otrzymać bonusowe środki. Wadą jest również brak choćby małego bonusu bez depozytu.

Tak naprawdę, tylko brak aplikacji mobilnej możemy rozpatrywać jako poważne niedociągnięcie. Na szczęście, bukmacher Betfan wciąż się rozwija i skutecznie łata braki, które są skutkiem krótkiego stażu na rynku. W związku z tym, aplikacja mobilna na pewno zostanie niedługo wdrożona. To na pewno przyczyni się do jeszcze lepszych opinii pod adresem nowego bukmachera Betfan.

Opinie o Betfan – podsumowanie

Trzeba przyznać, że debiut bukmachera Betfan nie pozostał bez echa. Osoby zarządzające serwisem doskonale zdają sobie sprawę z tego, co przyciąga nowych klientów. Bardzo wysoki bonus powitalny, ciekawe promocje, gra bez podatku. Naszym zdaniem, największą perełką jest obszerna sekcja zakładów na rozrywkę. Żaden inny bukmacher nie ma czegoś takiego w swojej ofercie. To sprawia, że Betfan już na samym początku wybija się czymś ciekawym i ma szansę nawiązać konkurencje z markami obecnymi na polskim rynku od wielu lat.

Na pewno są jeszcze rzeczy, nad którymi bukmacher na pewno musi popracować. Największą bolączką na chwilę obecną na pewno jest brak aplikacji mobilnej. Mamy nadzieję, że już niebawem bukmacher uzupełni ten poważny brak. Mimo wszystko, za całokształt oferowanych usług, pozytywne Betfan opinie są zasłużone. Szczególnie, że w ciągu kilku miesięcy na rynku serwis naprawdę wyrobił markę i zyskał wielu nowych klientów. Jesteśmy absolutnie pewni, że w przyszłości, zakłady bukmacherskie Betfan jeszcze nieraz zaskoczą nas czymś pozytywnym.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem