Lv bet zakłady bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez ministra finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem.

Opinie siatkarzy, dziennikarzy oraz kibiców po porażce z Serbią

Reprezentacja Polski przegrała w trzech setach z Serbią w pierwszym meczu Eurovolley 2017. Co po tym  meczu powiedzieli nasi reprezentanci? Jak dziennikarze na Twitterze skomentowali ten wynik? Co o nim sądzą kibice? Zapraszamy! Najpierw siatkarze i ich wypowiedzi, których tuż po spotkaniu udzielili Polsatowi Sport: Michał Kubiak: Ciężko jest cokolwiek powiedzieć. Bardzo chcieliśmy wygrać ten mecz,

Reprezentacja Polski przegrała w trzech setach z Serbią w pierwszym meczu Eurovolley 2017. Co po tym  meczu powiedzieli nasi reprezentanci? Jak dziennikarze na Twitterze skomentowali ten wynik? Co o nim sądzą kibice? Zapraszamy!

Najpierw siatkarze i ich wypowiedzi, których tuż po spotkaniu udzielili Polsatowi Sport:

Michał Kubiak: Ciężko jest cokolwiek powiedzieć. Bardzo chcieliśmy wygrać ten mecz, wszyscy chcieliśmy dobrze rozpocząć ten turniej przy tej publiczności. Turniej się jednak nie skończył – porażka nie przekreśla naszych szans na zdobycie medalu. W Gdańsku musimy wygrać dwa mecze i później myśleć o ćwierćfinale.

Dawid Konarski: Ameryki nie odkryję mówiąc, że mieliśmy sporo problemów w ataku i w obronie. Mimo tego mieliśmy w drugim i trzecim secie momenty dobrej gry. Jak już ich dochodziliśmy, to zawsze pojawiły się błędy w ataku, przez co oni nam uciekali. Mam nadzieję, że ten mecz jak najszybciej wyrzucę z głowy. Nie rozpamiętuję nigdy wygranych meczów i nie będę robił też tego po przegranym spotkaniu.

 

Byli siatkarze reprezentacji Polski:

Mariusz Wlazły: Jest potencjał, który można wykorzystać. Z biegiem meczy ta drużyna się narodzi. Skład jest zmieniony, ale chłopaki nie grają ze sobą po raz pierwszy. Temu spotkaniu towarzyszyły na pewno bardzo duże emocje. Serbia postawiła bardzo trudne warunki. Oni grali tu również drugi raz, pamiętają wynik przed trzech lat i bardzo dobrze się przygotowali, co było widać w dzisiejszym spotkaniu. Jestem spokojnej myśli. Mam nadzieję, że to wszystko uda się naprawić i te błędym które dziś popełnialiśmy zostaną przeanalizowane i wykluczone w następnych meczach.

Łukasz Żygadło: Często słyszałem porównania tego meczu do otwarcia mistrzostw świata 2014. Jest to zupełnie inna drużyna. Ciężko cokolwiek porównywać. Nie dziwię się młodym chłopakom, że mieli pewne kłopoty, ale myślę, że to takie przepalenie nerwów.

 

Dziennikarze:

 

Kibice:

 

LV BET jako oficjalny sponsor Eurovolley 2017 przygotował ofertę na wszystkie spotkania mistrzostw Europy. Całość znajduje się TUTAJ.