Oni mogą zastąpić Zidane’a w Realu!

Coraz większa krytyka spada w Hiszpanii na Zinedine Zidane’a. Po dwóch porażkach - w La Liga i Champions League - tuż przed „Klasykiem” z Barceloną, dziennikarze już spekulują, kto może zastąpić Francuza w roli trenera Realu Madryt.

W Hiszpanii coraz bardziej otwarcie mówi się, że Florentino Perez jest gotów dokonać zmiany na stanowisku. Stołek Zizou robi się coraz bardziej rozgrzany. Królewscy przegrali w sposób wstydliwy, dwukrotnie z wyraźnie niżej notowanymi rywalami. Kibice nie rozumieją zwłaszcza nastawienia z jakim drużyna wyszła na mecze z Szachtarem i Cadiz – jakby pozbawiona ambicji. Nawet jeśli to jeszcze nie moment ostatecznej utraty zaufania do trenera, władze Realu muszą rozpocząć układanie w głowach planu awaryjnego. Zwłaszcza, że sam Zidane bywa nieprzewidywalny w swoich reakcjach i raz już to udowodnił.

Według dziennika „AS”, Florentino ma dwóch kandydatów. Jedna jest dosłownie pod ręką – to Raul. Zdobywca Młodzieżowej Ligi Mistrzów z canterą Realu. Druga to bezrobotny aktualnie Mauricio Pochettino.

Wszyscy pamiętają, że również Zidane zdążył otrzaskać się jako trener prowadząc drugi zespół Realu. Raul ma w tym względzie nieco mniejsze doświadczenie. Prowadził drużynę w 29 spotkaniach.

Pochettino ma być brany pod uwagę już od dłuższego czasu. Chętnie wróciłby do pracy, choć jest opcją dużo droższą. Mówi się, że już raz był blisko Realu, w 2018 roku, kiedy ostatecznie przedłużył kontrakt z Tottenhamem. Argentyńczyk nie pozostawia złudzeń, że bardzo chętnie przerwały swoje bezrobocie, by skorzystać z oferty Realu. „Każdy trener ma Real Madryt na swojej liście marzeń” – zapewnia.

Żenujący pressing Marcelo w meczu Real – Szachtar

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem