Olympique Marsylia chce pozyskać Arkadiusza Milika!

Saga transferowa Arkadiusza Milika zdaje się nie mieć końca. Do wyścigu o podpis polskiego snajpera dołączył kolejny klub - francuska Olympique Marsylia.

O zainteresowaniu Marsylii Arkadiuszem Milikiem media informowały już kilka dni temu. Polak był nawet blisko przejścia do francuskiego zespołu już latem, jednak rozmowy spełzły na niczym. W poniedziałek kwestię polskiego napastnika poruszył trener OL – Andre Villas-Boas.

Jesteśmy zainteresowani, ale nie ma żadnych zaawansowanych rozmów z klubem lub zawodnikiem – mówi Villas-Boas na łamach L’Equipe.

W tym samym wywiadzie Portugalczyk przyznał, że Milik nie jest jedyną opcją zespołu z Marsylii. Dodał również, że zasoby finansowe klubu mogą być niewystarczające, gdyż władze SSC Napoli nie chcą puścić Milika za mniej niż 15 milionów euro. Sprawa wydaje się być jednak otwarta i musimy czekać na jej rozwój. Polak chce odejść z Neapolu jak najszybciej, a francuski kierunek wydaje się być bardzo sensowny. W grze o podpis reprezentanta Polski jest jeszcze kilka zespołów, w tym Atletico Madryt.

Zobacz również: Piotr Zieliński miał grać w Barcelonie? „Nie wszyscy chcą w to wierzyć, ale…”

Milik w Napoli występuje od sierpnia 2016 roku, gdzie trafił z Ajaxu Amsterdam za 32 miliony euro. Dla włoskiego klubu strzelił 48 goli w 122 spotkaniach.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem