Okropna kontuzja Corentina Tolisso. Może pauzować nawet pół roku!

Z obozu Bayernu docierają bardzo niepokojące wieści. Według niemieckiego "Bild" jeden z kolegów Roberta Lewandowskiego - Corentin Tolisso - doznał kontuzji, która może wykluczyć go z gry na najbliższe 6 miesięcy.

Francuz nabawił się kontuzji podczas treningu. Według informacji „Bilda” sztab medyczny Bayernu od razu zlecił dokładne badania z których wynika, że 26-letni pomocnik zerwał ścięgno. Kontuzji najprawdopodobniej nabawił się podczas starcia z innym piłkarzem podczas sparingu, przy próbie oddania strzału. Według dziennikarzy obecnych pod ośrodkiem treningowym drużyny z Allianz Arena, krzyk piłkarza było słychać z odległości kilkudziesięciu metrów.

Zobacz również: Legia Warszawa finalizuje cztery transfery!

Jeśli wszystkie informacje okażą się być prawdziwe, to Francuza na boisku w tym sezonie możemy już nie zobaczyć. Pod znakiem zapytania stanie również jego występ na mistrzostwach Europy, które rozpoczną się już za 4 miesiące. Tolisso jest solidnym uzupełnieniem reprezentacji Francji – podczas swojej kariery w barwach narodowych wystąpił 22 razy i zdobył 2 gole.

W kampani 2020/2021 w koszulce Bayernu Monachium wystąpił w 22 spotkaniach i prezentował się lepiej niż przyzwoicie. Kto wie, jak potoczyłaby się jego kariera, gdyby nie kontuzje. Podczas swojej przygody w bawarskim klubie odniósł aż 10 urazów.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem