Ojciec Leo Messiego o odejściu z Barcelony. Oto co powiedział dziennikarzom!

Ojciec i zarazem agent Leo Messiego, Jorge, przyleciał do Barcelony, by w godzinach popołudniowych w środę spotkać się z prezydentem klubu Jose Marią Bartomeu. Oto jedyny komentarz, jakiego udzielił oczekującyum na niego dziennikarzom.

Plany dotyczące spotkania Jorge Messiego z prezydentem FC Barcelony wyciekły do mediów. Kibice mogli wręcz śledzić na żywo trasę samolotu, którym reprezentant piłkarza przemieszczał się z Rosario do Katalonii. Na lotnisku czekała na niego armia dziennikarzy, z którymi co jasne – Argentyńczyk niechętnie rozmawiał. Przemknął obok nich z krótkim „nic nie wiem, panowie”. Reporterzy nie dali jednak za wygraną. Kolejną próbę podjęli, kiedy pan Jorge wysiadał w Barcelonie z taksówki. Tu już udało się wydobyć parę słów, możliwych do policzenia na palcach dwóch rąk, które zdobią teraz nagłówki serwisów.

Odpowiedzi Jorge Messiego były zdawkowe, wymijające, ale pozwalają uchwycić ogólną intencję i klimat wokół Leo Messiego.

Nie padła żadna deklaracja dotycząca Manchesteru City. Ojciec Messiego wręcz stwierdził, że nie rozmawiał z Pepem Guardiolą, co nie musi być prawdą. Wyraził jednak swój sceptycyzm w temacie pozostania najlepszego piłkarza La Liga w Barcelonie.

Leo odejdzie?
– Nie wiem.

Jak to widzisz?
– To trudne.

By został?
– Tak

Manchester City to dobry kierunek?
– Nie wiem. Nie rozmawiałem z Pepem.

Jak widzisz przyszłość Leo w Barcelonie?
– Ciężko, ciężko.

Pozostaje czekać na rozwój wydarzeń, o których hiszpańskie media zapewne będą bogato informować.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem