Ogromne zmiany w T1. Duet trenerów żegna się z organizacją

Ogromne i niespodziewane zmiany w legendarnej organizacji T1. Koreański zespół postanowił rozstać się z duetem trenerskim, który w zeszłym roku doprowadził Damwon do mistrzostwa świata.

Na ten moment T1 nie jest tą samą drużyną, co kilka lat wcześniej. Organizacja, której największą gwiazdą był legendarny Lee „Faker” Sang-hyeok, jeszcze jakiś czas temu była dominującą drużyną – nie tylko w Korei, ale i na świecie. Pod wcześniejszą nazwą (SK Telekom T1) trzykrotnie wygrywali mistrzostwa świata, jednak ostatni triumf odnieśli w 2016 roku. Dawny blask T1 miał przywrócić duet „Zefa” – „Daeny”.

Zobacz również: AGO Rogue pewne udziału w letniej edycji EU Masters!

Obaj panowie jeszcze w zeszłym sezonie byli odpowiedzialni za wyniki Damwon Gaming, które wygrało ostatnią edycję Worlds. Nic zatem dziwnego, że T1 zdecydowało się na pozyskanie obu panów. Czwarte miejsce na wiosnę i środek tabeli latem nie zadowolił jednak zarządu i zakończyć tą krótką współpracę. Niestety nie poznaliśmy dokładnych kulisów i powodów takiej decyzji.

Drużyna nie składa jednak broni i nadal liczy na awans na tegoroczne Worlds. Obowiązki po „Zefie” i „Daenym” przejmie „Stardust” i „Moment”.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem