Ogromne osłabienie Fnatic na chwilę przed startem Worlds!

Na kilkanaście godzin przed startem Worlds Fnatic poinformowało, że na turnieju będzie musiało radzić sobie bez jednego z podstawowych zawodników. Mowa o Eliasie „Upsecie” Lippie.

Już dziś rozpoczyna się najważniejszy turniej roku na scenie League of Legends, czyli mistrzostwa świata. Na Worlds Europę reprezentować będą trzy formacje – MAD Lions, Rogue i Fnatic. Ci ostatni będą jednak musieli radzić sobie bez jednego z podstawowych zawodników, Matiasa „Upseta” Lippa.

Z powodu pilnych spraw rodzinnych „Upset” jest zmuszony do powrotu do domu. Z tego powodu nie wspomoże on drużyny w fazie grupowej mistrzostw świata. Prosimy o uszanowanie jego prywatności. Prosimy społeczność o skupienie się na zawodach, na których zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby godnie reprezentować Europę – czytamy w oświadczeniu organizacji.

Zobacz również: Cloud9 i Hanwha Life Esports z awansem do main eventu Worlds 2021

Na czas fazy grupowej miejsce „Upseta” zajmie członek akademii Fnatic, Louis „Bean” Schmitz. „Fanatycy” swój pierwszy mecz rozegrają już w poniedziałek, a ich rywalem będzie Hanwha Life Esport.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem