Ogromna kara Osimhena! Musi zapłacić klubowi 250 tysięcy euro

Gwiazda SSC Napoli - Victor Osimhen - złamał zasady wprowadzone przez klub, by chronić zawodników przed koronawirusem. Władze Napoli były bardzo surowe - Nigeryjczyk musi zapłacić ogromną karę.

Victor Osimhen całkowicie zlekceważył postanowienia klubu dotyczące ochrony przed koronawirusem. W dniu swoich urodzin udał się do Nigerii na imprezę. Na przyjęciu nie obowiązywał oczywiście dystans społeczny czy obowiązkowe maseczki. Co więcej – nigeryjski napastnik otrzymał pozytywny wynik testu na koronawirusa. Zarząd klubu jest wściekły i nie miał litości w wymierzeniu kary.

Według scorenigeria.com Osimhen otrzymał karę w wysokości 250 tysięcy euro.

Zobacz również: Absurdalna kara dla Cavaniego i ostra odpowiedź Herrery. Słusznie!

Osimhen do zespołu dołączył latem, a klub za transfer z LOSC Lille zapłacił 70 milionów euro. Napastnik zaliczył dobre wejście w rozgrywki Serie A, jednak w listopadzie doznał kontuzji. Do gry miał wrócić na Superpuchar Włoch przeciwko Juventusowi, jednak pozytywny wynik testu może pokrzyżować plany zespołu z Neapolu. Piłkarz co prawda przechodzi chorobę bezobjawowo, jednak jest zmuszony do pauzowania przez najbliższe dziesięć dni.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem