Oglądaj mecze Widzewa w punkcie LV BET przy alei Piłsudskiego!

LV BET Zakłady Bukmacherskie – oficjalny sponsor Widzewa Łódź, chce być jeszcze bliżej kibiców i razem z nimi dopingować drużynę kroczącą ku kolejnemu awansowi. Od najbliższego meczu wyjazdowego pomiędzy Widzewem a Błękitnymi Stargard, dzięki współpracy z WidzewTV każde spotkanie ligowe można obejrzeć także w punkcie LV BET zlokalizowanym na Stadionie Miejskim w Łodzi.

Telewizja klubowa Widzew.TV z sukcesem transmituje mecze ligowe Widzewiaków na żywo z komentarzem a także studiem przedmeczowym.

– Dialog z kibicami jest dla nas niezmiernie ważny, nie tylko na stadionach. Jesteśmy zaangażowanym sponsorem Widzewa Łódź, który doskonale pamięta mecze w IV lidze. Dziś, logo LV BET znajduje się na koszulkach meczowych oraz sprzęcie treningowym. Na stadionie przy alei Piłsudskiego czynny jest także punkt LV BET. Ciągle zależy nam na tym, aby być jeszcze bliżej kibiców, także w trakcie meczów wyjazdowych. Liczymy, że współpraca z Widzew.TV będzie bardzo owocna, dzięki czemu jeszcze więcej osób będzie mogło oglądać mecze Widzewa – powiedziała Monika Płaczkowska, Sports Marketing Specialist w LV BET.

Aktywność sponsorska LV BET zdecydowanie wykracza poza ekspozycję logotypu na koszulkach meczowych oraz stadionach. Kibice 4-krotnego Mistrza Polski dzięki współpracy ze sponsorem mogli rozpoczynać mecze ligowe, a także wspólnie świętować kolejne awanse.

LV BET działa na polskim rynku od ponad dwóch lat. W tym czasie marka zaangażowała się w rozwój różnych dyscyplin oraz wielu klubów sportowych. LV BET jest sponsorem głównym Wisły Kraków i Garbarni Kraków, a także oficjalnym bukmacherem Wisły Płock, Widzewa Łódź, Piasta Gliwice, Zagłębia Sosnowiec i Stali Mielec.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem