Oficjalnie: Tomasz Smokowski nowym komentatorem w FIFA 22!

Rewolucja w polskiej wersji serii gier FIFA! Po wielu latach komentatorem przestał być Dariusz Szpakowski, a jego miejsce zajmie Tomasz Smokowski, który stworzy duet z Jackiem Laskowskim.

Od lat polskim głosem w serii gier FIFA był Dariusz Szpakowski. Legendarny komentator najpierw tworzył duet z Włodzimierzem Szaranowiczem, a później z Jackiem Laskowskim. Łącznie Szpakowskiego słyszeliśmy w 15 edycjach gry, jednak wszystko kiedyś się kończy. Jego miejsce w FIFA 22 zajmie Tomasz Smokowski, którego wymieniano w kontekście nowego komentatora produkcji od EA Sports już kilka tygodniu temu.

Właśnie spełnia się moje odwieczne marzenie. Zostałem komentatorem FIFA 22 – powiedział Smokowski w jednym z materiałów promocyjnych.

Zobacz również: FIFA 22: Lewandowski drugim najwyżej ocenionym zawodnikiem w grze!

Nie będzie to jednak pierwsza styczność popularnego „Smoka” z FIFĄ. W poprzednich latach 48-latek prezentował między innymi drużyny tygodnia w FUT, a na Kanale Sportowym pojawiła się seria „7 wspaniałych”. Premiera FIFA 22 będzie miała miejsce 1 października, jednak nabywcy wersji Ultimate będą mogli cieszyć się grą już cztery dni wcześniej.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem