Oficjalnie: STOMP i mono nowymi zawodnikami Izako Boars!

W niedzielę Izako Boars ogłosiło, że trzech zawodników oraz trener dywizji CS:GO przedłużają kontrakty, jednak był tylko zalążek tego, co wydarzy się w poniedziałek.

Do drużyny dołączyło dwóch zawodników – Daniel „STOMP” Płomiński oraz Michał „mono” Gabszewicz. Po opuszczeniu organizacji przez „EXUS’a” i „avisa” w roli kandydatów do ich zastępstwa wymieniano właśnie „mono” i „STOMPA”. Zadowolenia z ruchów kadrowych nie kryje trener zespołu, Bartosz „Hyper” Wolny.

Jak tylko usłyszałem o możliwości pozyskania STOMPA i mono, to od razu wiedziałem, że to będzie doskonały pomysł. Już po pierwszych treningach oraz PCW zauważyliśmy dużą zmianę w najprostszych rzeczach, takich jak chociażby komunikacja, a to zaprocentuje w momentach, z którymi mieliśmy największy problem, czyli kwalifikacjach do dużych turniejów. Mogę z ogromną pewnością powiedzieć, że to najlepszy skład Izako Boars, jaki do tej pory był w organizacji  – mówi „Hyper”

Płomiński do organizacji powraca po trzech latach przerwy. W tym czasie reprezentował barwy takich zespołów jak Illuminar Gaming, Honoris oraz x-kom Team. Podczas gry w Illuminar i x-kom Team współpracował również z Gabszewiczem, więc wspólna gra nie jest im obca. Pierwsze rozgrywki po świąteczno-noworocznej przerwie ruszą już niebawem, więc na pierwsze występy nowej piątki „Dzików” nie będziemy musieli długo czekać.

https://twitter.com/IzakoBoars/status/1348676044073562113

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem