Oficjalnie: Sergio Ramos nowym piłkarzem Paris Saint-Germain!

Mamy potwierdzenie - Sergio Ramos został nowym zawodnikiem Paris Saint-Germain. Hiszpan związał się z PSG umową, która będzie obowiązywać do czerwca 2023 roku.

Ten transfer, mimo, że od dłuższego czasu przesądzony, może szokować. Jeszcze rok temu nikt nie wyobrażał sobie Realu Madryt bez Sergio Ramosa. Kapitan „Królewskich” wypełnił jednak swój kontrakt i opuścił Santiago Bernabeu. Powodem takiego biegu rzeczy były nieudane negocjacje, które obrońca prowadził z Florentino Perezem. Hiszpan początkowo nie chciał zgodzić się na zaproponowane warunki, a kiedy „zmiękł” – było już za późno. Po 16 latach przygoda „Cesarza” z ekipą Realu zakończyła się.

Zobacz również: Rui Patricio zmieni klub i ruszy maszynę powiązanych transferów

Sytuacją szybko zainteresowało się Paris Saint-Germain, które nie czekało ani godziny, aby rozpocząć akcję sprowadzenia Ramosa do Paryża. Sam zawodnik uznał, że stolica Francji będzie idealnym miejscem na kontynuowanie kariery – również ze względu na zobowiązania zawodowe żony. Reprezentant Hiszpanii przeszedł już testy medyczne i podpisał kontrakt, który będzie obowiązywać do końca sezonu 2022/2023 z opcją przedłużenia o kolejny rok. Spekuluje się, że na mocy tej umowy 35-latek zarobi 15 milionów euro netto na sezon. Możliwe jednak, że w tą kwotę wliczone są liczne bonusy za wyniki drużynowe i indywidualne.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem