Oficjalnie: Piotr „blacktear5” Kasiński odchodzi z Anonymo

To już oficjalne - Piotr "blacktear5" Kasiński żegna się z Anonymo. Organizacja dziś potwierdziła rozstanie z 20-letnim graczem, który kilka dni temu zakończył swój okres testowy.

O roszadach kadrowych w Anonymo mówiło się już od jakiegoś czasu. Zawodnikiem, który miał opuścić zespół był Piotr „blacktear5” Kasiński. 20-latek  był przez drużynę testowany i zadecydowano o nieprzedłużeniu wygasającej umowy. Powodem takiej decyzji były słabe wyniki podopiecznych Adriana „imd” Piepera w ostatnich turniejach.

Zobacz również: Piotr „blacktear5” Kasiński nie przedłuży umowy z Anonymo

Na ten moment nie wiemy kto na stałe zagości w składzie „Anonimowych”. We wczorajszym meczu ESL Mistrzostw Polski Kasińskiego zastąpił wcześniej wspomniany trener, Adrian „imd” Pieper. Według informacji podawanych przez CEO organizacji, Mateusza „Sówka” Kowalczyka, drużyna wciąż poszukuje następcy „blackteara” i testuje kilku zawodników. Wśród nich wymienia się Patryka „paTiTka” Fabrowskiego, który niedawno rozstał się z dywizją VALORANT Teamu Heretics.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem