Oficjalnie: Perkz w Cloud9, Rekkles w G2!

Stało się coś, o czym mówiło się od kilku dni. Perkz podpisał kontrakt z Cloud9, a na jego miejsce zespół mistrzów Europy ściągnął Rekklesa.

Transfer Chorwata za Ocean był już pewny od dłuższego czasu. Okno transferowe w rozgrywkach League of Legends rozpoczęło się 17 listopada, a już przed tą datą organizacje były „po słowie”. Szczegóły transferu nie są jeszcze znane, jednak kwota odstępnego, które C9 musiało zapłacić G2 musiała być ogromna. Kontrakt Perkz’a kończył się dopiero w 2022 roku, więc w grę wchodziło tylko wypożyczenie lub wykup. W zespole „Chmurek” chorwacki midlaner zastąpi Nisqy’ego, który najprawdopodobniej wróci do Europy.

Obecnie skład Cloud9 prezentuje się następująco:

  • Fudge
  • Blaber
  • Perkz
  • Zven
  • Vulcan

Transfer Perkza do Cloud9 zrobił miejsce w G2 dla innej gwiazdy. Do drużyny dołączył dziś Rekkles. Po ogłoszeniu wolnej agentury przez Szweda Carlos „ocelote” Santiago nie czekał i zaproponował Rekklesowi kontrakt. Umowa musi być bardzo korzystna dla byłego strzelca Fnatic, ponieważ według jego starej organizacji zaproponowane odnowienie kontraktu było najwyższe w historii ich istnienia. Szwed występował w Fnatic od 2013 roku i razem z zespołem osiągnął prawie wszystko. Prawie, bo do kompletu brakuje Mistrzostwa Świata, które jest również głównym celem G2.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem