Oficjalnie: Pedri z nowym kontraktem do 2026 roku!

To już oficjalne - Pedri przedłużył swój kontrakt z FC Barceloną. Strony doszły do porozumienia, na mocy którego Hiszpan zostanie w klubie do końca sezonu 2025/2026.

Kilka dni temu Fabrizio Romano poinformował, że nowa umowa Pedriego jest już na horyzoncie. Kontrakt reprezentanta Hiszpanii wygasał w czerwcu 2022 roku, więc jego przedłużenie było priorytetem dla zarządu FC Barcelony. Teraz wiemy, ze strony doszły do porozumienia, a pomocnik w najbliższym czasie nie ruszy się z Camp Nou.

Zobacz również: Żona Jesé Rodrigueza chciała… potrącić go samochodem!

Nowa umowa będzie obowiązywać do zakończenia sezonu 2025/2026, nie wiemy jednak jak wysoka będzie jego pensja. Pewne jest, że klauzula wykupu wyniesie rekordowe dla klubu miliard euro. Podobną klauzulę w swoim kontrakcie ma wpisaną Karim Benzema z Realu Madryt.

Po zakończeniu negocjacji z Pedrim włodarze „Dumy Katalonii” skupią się na podpisaniu przedłużeń kontraktu z dwoma innymi nastolatkami – Ansu Fatim i Gavim.

 

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem