Oficjalnie: Paweł „reatz” Jańczak opuszcza szeregi x-kom AGO

Szufla na scenie CS:GO trwa. Zmiany nie ominęły jednej z najlepszych ekip w kraju, czyli x-kom AGO. Organizacja poinformowała dziś o zakończeniu współpracy z Pawłem "reatzem" Jańczakiem.

Zmiany, zmiany, zmiany – tak możemy określić ostatnie kilka tygodni na polskiej scenie CS:GO. Do roszad kadrowych doszło między innymi w Wiśla All in! Games Kraków, Izako Boars czy HONORIS. Do zmian dojdzie również w Anonymo, gdyż kilka dni temu organizacja poinformowała o odsunięciu od zespołu Kamila „KEia” Pietkuna. To jednak nie koniec przetasowań w nadwiślańskich drużynach, ponieważ zadziało się również w obozie x-kom AGO.

Zobacz również: Na’Vi odrabia straty i wygrywa finał Starladder CIS RMR 2021!

„Jastrzębie” poinformowały bowiem o zakończeniu współpracy z Pawłem „reatzem” Jańczakiem. „reatz” nie przedłużył kontraktu, który zakończył się z początkiem lipca i odejdzie z zespołu jako wolny zawodnik. Obie strony zapewniają, że rozstanie nie ma podłoża konfliktowego, a strony kończą współpracę w pełnej zgodzie. 26-letni zawodnik zdradził, że mimo dobrych wyników nie widział się w układance AGO, która wykorzystuje sześcioosobowy skład. Przypomnijmy, że to właśnie Jańczak najczęściej wychodził z serwera kosztem Eryka „lemana” Kocęby. Organizacja zdradziła również, że nie zamierza rezygnować z „6-man rosteru” i rozpoczęła poszukiwania następcy.

 

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem